Друк

Встановлення програм із Google Play Store

Google Play Store дає змогу встановлювати програми на телевізор так само, як це робиться на смартфонах і планшетах.

Примітка

 • Можна встановлювати лише ті програми, які підтримує телевізор. Такі програми можуть відрізнятися від програм для смартфонів/планшетів.
 • Вам знадобиться підключення до Інтернету та обліковий запис Google, щоб встановлювати програми з Google Play Store.

Підказка

 • Якщо ви не маєте облікового запису Google, або ж якщо ви бажаєте створити спільний обліковий запис, перейдіть до зазначеного нижче веб-сайту, щоб створити новий обліковий запис.
  https://accounts.google.com/signup https://accounts.google.com/signup
  Точна адреса зазначеного веб-сайту залежить від країни та регіону. Вона також може змінюватися без попередження. Докладнішу інформацію див. на головній сторінці Google.
 • Рекомендовано створювати обліковий запис Google із комп’ютера чи мобільного пристрою.
 1. Натисніть кнопку HOME, виберіть (значок Додатки) у головному меню, після чого виберіть Google Play Store в списку програм.
  Якщо пульт дистанційного керування, що входить до комплекту, має кнопку APPS, для відображення списку програм можна натиснути кнопку APPS.
 2. Оберіть програму для встановлення.

По завершенні завантаження програму буде автоматично встановлено та додано до меню. У переліку установлених програм з’явиться піктограма при натисненні якої запуститься програма.

Про платні програми

У магазині Google Play Store є як безкоштовні, так і платні програми. Щоб придбати платну програму, вам потрібно буде ввести код передплаченої подарункової карти Google Play або ж інформацію про вашу кредитну картку. Придбати подарункову карту Google Play можна в багатьох продавців.

Видалення програми

 1. Натисніть кнопку HOME, виберіть (значок Додатки) у головному меню, після чого виберіть Google Play Store у списку програм і виберіть Мої додатки.
  Якщо пульт дистанційного керування, що входить до комплекту, має кнопку APPS, для відображення списку програм можна натиснути кнопку APPS.
 2. Виберіть програму, яку слід видалити, і деінсталюйте її.