Друк

Користування довідкою

У чинній довідці роз’яснено, як користуватися телевізором. Крім того, з описом процедури встановлення телевізора можна ознайомитися в документі посібник із налаштування, а документ Довідковий посібник містить опис компонентів і настінного кріплення, а також технічні характеристики цього телевізора.

Чинна довідка дозволяє як читати інформацію по порядку, так і шукати потрібні вам відомості безпосередньо. Для пошуку виберіть the search icon у верхній частині екрана.

Версії довідки

Існує дві версії довідки для телевізора: вбудована та інтерактивна. Щоб переглянути інтерактивну довідку, телевізор необхідно підключити до Інтернету. Кнопка (A) у верхній частині екрана дозволяє перемикатися між вбудованою та інтерактивною версіями довідки. У верхній частині екрана знаходиться назва версії довідки, яка наразі відображається.

Illustration of the location of switch button A
  1. Підключіть телевізор до Інтернету.
  2. Для перемикання між версіями довідки натисніть кнопку (A).

Примітка

  • Щоб користуватися найновішими функціями, описаними в довідці, може знадобитися оновлення програмного забезпечення телевізора. Детальну інформацію про оновлення програмного забезпечення див. на сторінці Оновлення програмного забезпечення.
  • Назви налаштувань у довідці можуть відрізнятися від тих, що відображаються на телевізорі, залежно від дати випуску телевізора або ж моделі, регіону та країни.
  • Зображення й малюнки, що використовуються в довідці, можуть відрізнятися в залежності від моделі телевізора.
  • Дизайн і характеристики може бути змінено без попередження.

Підказка

  • Щоб дізнатися, чи підтримує ваш телевізор якусь з описаних в інтерактивній довідці функцій, звертайтеся до друкованого посібника або до переліку продукції Sony (каталогу).
  • Ця довідка приводиться для всіх країн і регіонів. Деяка інформація, яка в ній міститься, може не стосуватися певних країн і регіонів.