Spausdinti

Programinės įrangos naujiniai

Siekiant pagerinti funkcines savybes ir užtikrinti naujausią televizijos patirtį naudotojams, kartais „Sony“ pateiks programinės įrangos naujinių. Paprasčiausias būdas gauti programinės įrangos naujinių yra televizoriaus interneto ryšiu.

Automatinio programinės įrangos siuntimo įjungimas

Norėdami įjungti [Autom. progr. įr. parsiuntimas], paspauskite mygtuką HELP, tada pasirinkite [Sistemos program. įrangos atnaujinimas] ir [Autom. progr. įr. parsiuntimas].

Patarimas

  • Norėdami programinę įrangą atnaujinti rankiniu būdu, pasirinkite [Progr. įr. atnaujinimas].
  • Jei nenorite, kad programinė įranga būtų atnaujinama automatiškai, išjunkite [Autom. progr. įr. parsiuntimas].

Pastaba

  • Kai [Autom. progr. įr. parsiuntimas] yra išjungta, televizorius negali gauti pranešimų netgi tada, kai yra programinės įrangos naujinių.

Programinės įrangos atnaujinimas naudojant USB saugojimo įrenginį

Jei neturite tinklo ryšio, programinę įrangą galite atnaujinti ir naudodami USB įrenginį. Naudodamiesi kompiuteriu, atsisiųskite naujausią programinę įrangą iš „Sony“ palaikymo žiniatinklio svetainės į USB saugojimo įrenginį. Prijunkite USB įrenginį prie televizoriaus USB prievado ir programinės įrangos naujinimas bus pradėtas automatiškai.

Jei televizoriaus programinę įrangą naujinsite naudodamiesi USB įrenginiu, žiniatinklio svetainėje turite perskaityti atsargumo priemones dėl naujinimo naudojant USB įrenginį.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie palaikymo svetainę, žr. Palaikymo svetainė puslapį.