Tisk

Použití funkce TV nabídka

Během sledování televizního vysílání stisknutím tlačítka TV zobrazte položku [TV nabídka]. [TV nabídka] bude obsahovat seznam kanálů a vy můžete během sledování televizního vysílání snadno vybírat programy na jiných kanálech.

Při použití vestavěného tuneru můžete přidat oblíbené kanály.

Obrázek televizní obrazovky

Poznámka

 • Zobrazené obrazovky a nabídky se mohou lišit v závislosti na tom, co sledujete, a na vašem modelu/oblasti/zemi.
 1. Během sledování televizního vysílání stiskněte tlačítko TV.
  TV nabídka se zobrazuje v dolní části obrazovky.
 2. Přesuňte aktivní prvek vlevo nebo vpravo a zvolte program, který chcete sledovat.
  Pokud přesunete aktivní prvek dolů a zvolíte položku [Ovládání televizoru] nebo [Dálkové ovládání], zobrazí se možnosti dostupné při sledování. Můžete také vybrat možnosti jako [Digitální] nebo [Kabelové], kterými změníte zobrazený seznam kanálů. (Zobrazené možnosti jsou závislé na tom, na co se díváte.)

Rada

 • Pokud vyberete položku [Přidat k oblíbeným] v části [Ovládání televizoru], můžete přidat právě sledovaný kanál na seznam [Oblíbené kanály].
 • Pokud máte aplikaci YouView, můžete stisknout tlačítko TV na dálkovém ovládání a spustit tak YouView. (Pouze modely pro Spojené království)
 • Můžete použít také tlačítko TV na dálkovém ovládání a zobrazit seznam kanálů kabelového/satelitního přijímače podle níže uvedeného postupu.

  Stiskněte tlačítko HOME a poté vyberte položku [Nastavení] — [Sledování televizoru] — [Zástupce pro tlačítko TV].

  Pak vyberte vstup, ke kterému je připojený kabelový/satelitní přijímač.

 • Pokud jste kabelový/satelitní přijímač nakonfigurovali během úvodního nastavení, můžete stisknutím tlačítka TV zobrazit seznam kanálů kabelového/satelitního přijímače.

  Kabelový/satelitní přijímač můžete rovněž ovládat pomocí ovládacího panelu, který se zobrazí volbou [Dálkové ovládání].

  Modely umožňující ovládání kabelového/satelitního přijímače mají položku [Nastavení kabelového/satelitního přijímače] v části [Nastavení] — [Sledování televizoru] — [Externí vstupy].