Yazdır

Bazı dijital kanallar eksik.

Ayar aralığını değiştirmek için (kullanılabilirliği bölgenize/ülkenize bağlı olarak değişir)

Uzaktan kumandadaki (Hızlı Ayarlar) düğmesine basın, sonra [Ayarlar] — [Kanallar & Girişler] — [Kanallar] — [Kanal Ayarı] — [Gelişmiş Ayarlar] — [Tuning aralığı] öğelerini seçin.

[Normal]
Bölgenizde/ülkenizde mevcut kanalları arar.
[Uzatılmış]
Bölgeden/ülkeden bağımsız olarak mevcut kanalları arar.

Dijital hizmetleri güncellemek için

Yeni bir adrese taşındıktan, hizmet sağlayıcısını değiştirdikten sonra veya yeni yayına giren kanalları aramak için [Otomatik ayar] işlevini çalıştırabilirsiniz.

Otomatik hizmet güncelleştirmelerini yapılandırma

Yeni dijital hizmetler kullanıma sunuldukça otomatik eklenmelerine izin vermek için [Oto. Servis Güncelle] öğesini etkinleştirmenizi öneririz.

  1. [Oto. Servis Güncelle] işlevini etkinleştirmek için uzaktan kumandadaki (Hızlı Ayarlar) düğmesine basın, sonra [Ayarlar] — [Kanallar & Girişler] — [Kanallar] — [Kanal Ayarı] — [Gelişmiş Ayarlar] — [Oto. Servis Güncelle] öğelerini seçin.

Devre dışı bırakılırsa, yeni dijital hizmetlerden bir ekran mesajıyla haberdar olacaksınız ve hizmetler otomatik olarak eklenmeyecek.

İpucu

  • Bu işlevin kullanılabilirliği bölgenize/ülkenize bağlıdır. Eğer kullanılabilir değilse, yeni hizmetleri eklemek için [Otomatik ayar] işlemi yürütün.