Друк

Головне меню

Екран, який відображається в разі натискання кнопки HOME/ (ГОЛОВНЕ МЕНЮ) на пульті дистанційного керування, називається головним меню. У головному меню ви можете знайти вміст і вибрати рекомендовані матеріали, програми й налаштування.

Елементи, які відображаються в головному меню, залежать від того, чи на телевізорі налаштовано обліковий запис Google.
(Деякі функції не застосовуються залежно від моделі, регіону чи країни. Зображення призначено виключно для довідки. Вони можуть відрізнятися від фактичних зображень екрана.)

(A) Головне меню за налаштованого на телевізорі облікового запису Google
Зображення головного меню за налаштованого облікового запису Google
(B) Головне меню без налаштованого на телевізорі облікового запису Google
Зображення головного меню без налаштованого облікового запису Google

Налаштування облікового запису Google і перегляд телевізора

Підключивши телевізор до Інтернету та налаштувавши обліковий запис Google, ви можете встановити потрібні програми на телевізорі та переглядати відео з Інтернету чи виконувати голосовий пошук вмісту.

Перегляд телевізора без налаштування облікового запису Google

Навіть не налаштувавши обліковий запис Google, ви однаково можете переглядати телевізійні трансляції та вміст із пристроїв, підключених до телевізора, як-от із програвача Blu-ray. Підключивши телевізор до Інтернету, ви також можете користуватися сервісами передавання даних через Інтернет, що відображаються в головному меню.

Примітка

 • Щоб налаштувати обліковий запис Google пізніше для перегляду телевізора, налаштуйте Google TV із головного меню чи меню налаштувань.
 • Якщо видалити обліковий запис Google, налаштування телевізора буде скинуто до заводських.

Підказка

 • Залежно від налаштувань телевізора після його ввімкнення відображатиметься головний екран. Якщо змінити наведене нижче налаштування, можна буде змінити екран, що відображається під час ввімкнення телевізора, підключеного до каналу телевізійної трансляції чи зовнішнього пристрою, як-от HDMI, який ви дивилися, перш ніж вимкнули телевізор.
  1. Натисніть кнопку (Швидкі настройки) на пульті дистанційного керування.
  2. Виберіть [Поведінка під час увімкнення], а потім — [Останній вхід].

  Під час наступного ввімкнення телевізора відобразиться канал телевізійної трансляції чи зовнішній пристрій, як-от HDMI, який ви дивилися, перш ніж вимкнули телевізор.

  Характеристики можуть бути змінені без попередження.

 • Для отримання додаткових відомостей див. розділ «Frequently Asked Questions» («Часті запитання») на сайті підтримки Sony.
  Часті запитання щодо пошуку і вирішення проблем