Друк

Оновлення програмного забезпечення

Час від часу Sony надає оновлення програмного забезпечення, що допомагають розширювати функції та оптимізувати взаємодію користувача з телевізором. Найпростіше отримувати оновлення програмного забезпечення завдяки підключенню телевізора до Інтернету.

Автоматична перевірка оновлень програмного забезпечення

  1. Натисніть (Вибір вхідного пристрою) на пульті дистанційного керування та виберіть [Довідка]. У разі відсутності [Довідка] виберіть [Правка] і додайте [Довідка].
  2. Увімкніть [Автоматично перевіряти оновлення] у [Статус і діагностика] — [Оновлення ПЗ системи].

Підказка

  • Щоб оновити програмне забезпечення вручну, виберіть [Оновлення ПЗ].
  • Список змін, передбачених оновленням програмного забезпечення, можна переглянути у Сповіщення BRAVIA або на веб-сайті служби підтримки.

Примітка

  • Якщо функцію [Автоматично перевіряти оновлення] вимкнено, телевізор не отримуватиме сповіщення навіть за доступності оновлення програмного забезпечення.

Оновлення програмного забезпечення за допомогою USB-пристрою

Якщо ви не маєте підключення до Інтернету, можна також оновлювати програмне забезпечення через USB-пристрій пам’яті. Скористайтеся комп’ютером для завантаження найактуальнішого програмного забезпечення з веб-сайту підтримки Sony на USB-пристрій пам’яті. Вставте USB-пристрій пам’яті до гнізда USB телевізора, після чого оновлення програмного забезпечення запуститься автоматично.

Якщо ви вирішите оновити програмне забезпечення телевізора за допомогою USB-пристрою пам’яті, ознайомтесь із застереженнями стосовно оновлення через USB-пристрій пам’яті, що наведені на веб-сайті.

Щоб детальніше ознайомитись із сайтом підтримки, завітайте на його сторінку: Сайт підтримки.