Друк

Якщо потрібне повне перезавантаження (перезапуск) телевізора

Якщо ви стикнулися з проблемою (наприклад, якщо на екрані немає зображення або пульт дистанційного керування не функціонує), перезавантажте телевізор, виконавши наступну процедуру. Якщо проблема не зникне, спробуйте виконати процедуру відновлення заводських налаштувань, приведену нижче.
Якщо до телевізора підключено зовнішній USB-пристрій, від’єднайте USB-пристрій від телевізора перед скиданням.

Перезавантаження живлення

 1. Перезавантажте телевізор пультом дистанційного керування.
  Натисніть і утримуйте протягом приблизно 5 секунд кнопку живлення на пульті дистанційного керування, поки телевізор не перезавантажиться (з’явиться повідомлення про його вимкнення).

  Якщо проблема не зникла, від’єднайте телевізор і натисніть на ньому кнопку живлення один раз.
  Потім почекайте 2 хвилини, перш ніж увімкнути телевізор. Залежно від моделі можна натиснути й утримувати кнопку живлення на телевізорі (40 секунд або довше), доки він не вимкнеться та не перезавантажиться.

 2. Від’єднайте кабель живлення (витягніть кабель живлення з розетки).
  Якщо проблема залишилася після виконання кроку 1, від’єднайте кабель живлення (силовий кабель) від розетки. Після цього натисніть кнопку живлення на телевізорі та відпустіть її. Зачекайте 2 хвилини та знову підключіть кабель живлення (вставте його в електричну розетку).

Підказка

 • Моделі телевізора з 1 кнопкою на телевізорі (кнопкою живлення) також можна перезапустити за допомогою кнопки живлення. Натисніть кнопку живлення на телевізорі, щоб вивести на екран меню, виберіть у меню параметр [Перезапустити] і натисніть та утримуйте кнопку живлення, щоб перезапустити телевізор.
 • Ваші особисті налаштування та дані не будуть втрачені після перезапуску телевізора.

Заводські налаштування

Якщо проблема не зникне після перезавантаження, спробуйте виконати процедуру відновлення заводських налаштувань.

Примітка

Після відновлення заводських налаштувань, буде видалено всі дані телевізора й налаштування (наприклад, інформацію про Wi-Fi і параметри дротової мережі, обліковий запис Google та іншу інформацію для входу, Google Play та інші встановлені програми).

 1. Натисніть кнопку (Швидкі настройки) на пульті дистанційного керування, а потім виберіть [Налаштування] — [Система] — [Про пристрій] — [Скинути] — [Заводські налаштування].
 2. Видаліть усі дані.
  Якщо ви встановили PIN-код на своєму телевізорі, вам буде запропоновано ввести його.
  Після успішного відновлення заводських налаштувань на телевізорі запуститься майстер початкового налаштування. Ви повинні погодитись із Загальними положеннями Google і Політикою конфіденційності Google.