Друк

Про довідку

У чинній довідці роз’яснено, як користуватися телевізором. З описом процедури встановлення телевізора можна також ознайомитися в документі посібник із налаштування, а з відомостями про технічні характеристики та настінне кріплення цього телевізора тощо — у документі Довідковий посібник.

Ілюстрація посібників з експлуатації
  1. посібник із налаштування
  2. Довідковий посібник

Версії довідки

Передбачено дві версії довідки — вбудована та інтерактивна. Інтерактивна версія довідки містить найактуальнішу інформацію.
У разі підключення телевізора до Інтернету автоматично відображається інтерактивна довідка. Якщо телевізор не підключено до Інтернету, відображається вбудована довідка.

Ілюстрація підключення до Інтернету

Структура довідки

Докладну інформацію про структуру довідки див. на сторінці Структура довідки.

Примітка

  • Щоб користуватися найновішими функціями, описаними в довідці, може знадобитися оновлення програмного забезпечення телевізора. Детальну інформацію про оновлення програмного забезпечення див. на сторінці Оновлення програмного забезпечення.
  • Назви налаштувань у довідці можуть відрізнятися від тих, що відображаються на телевізорі, залежно від дати випуску телевізора або ж моделі, регіону та країни.
  • Зображення й малюнки, що використовуються в довідці, можуть відрізнятися в залежності від моделі телевізора.
  • Дизайн і характеристики може бути змінено без попередження.
  • Довідковий посібник містить описи, однакові для всіх моделей/регіонів/країн. Деякі описи функцій не застосовуються залежно від моделі/регіону/країни.

Підказка

  • Дізнатися, чи підтримує ваш телевізор якусь з описаних у довідці функцій, можна в документі Довідковий посібник або на вебсайті Sony.
  • Ця довідка приводиться для всіх країн і регіонів. Деяка інформація, яка в ній міститься, може не стосуватися певних країн і регіонів.