Друк

Підключення гнізда

Типи та форми доступних штекерів залежать від телевізора.
Щоб дізнатися розташування штекерів, див. посібник із налаштування (друкований посібник з експлуатації).

ГніздоОпис
Зображення порту підключення USB HDD REC
USB HDD REC
Використовується для підключення жорсткого диска з інтерфейсом USB, цифрової фото- або відеокамери чи USB-накопичувача.
Функція запису на жорсткий диск з інтерфейсом USB доступна тільки для деяких регіонів, країн і моделей телевізора.
Зображення гнізда AV IN
AV IN
Підключається до відеомагнітофона/обладнання для відеоігор/DVD-програвача/відеокамери/зовнішнього декодера.*1
Для підключення за допомогою композитного кабелю використовуйте аналоговий кабель розширення (не постачається).
*1 Для зовнішнього пристрою, який має тільки SCART AV OUT, використовуйте адаптер SCART-RCA та аналоговий кабель розширення.
Докладну інформацію про форму аналогового кабелю розширення наведено в розділі Підключення програвача Blu-ray або DVD.
Зображення гнізда для навушників
(навушники)
Підключається до роз’єму для навушників для прослуховування звуку телевізора. Підтримує лише 3-полюсний стереофонічний міні-штекер.

Примітка

 • Неможливо прослуховувати звук в навушниках та з динаміків телевізора одночасно.
Зображення гнізда HDMI IN.
HDMI IN
Підключення до пристрою HDMI. Інтерфейс HDMI може передавати цифрове відео й аудіо через один кабель. Для перегляду високоякісного вмісту у форматі 4K підключіть Високошвидкісні HDMI‐кабелі найвищої якості і дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб налаштувати [Формат сигналу HDMI] порту HDMI IN.
Зображення порту HDMI IN SUPPORT з підтримкою з роздільної здатності 8K або 4K 120p
HDMI IN (8K, 4K 120 Гц)
У разі використання пристрою HDMI, який підтримує відтворення відео з роздільною здатністю 8K або 4K 100/120 Гц, підключіть Кабель HDMI для надшвидкісної передачі даних і виконайте вказівки на екрані, щоб налаштувати [Формат сигналу HDMI] порту HDMI IN.

Примітка

 • Підтримка роздільної здатності 4K 100 Гц залежить від країни або регіону.
Зображення порту HDMI IN SUPPORT з підтримкою з роздільної здатності 8K або 4K 120p
HDMI IN (4K 120 Гц)
У разі використання пристрою HDMI, який підтримує відтворення відео з роздільною здатністю 4K 100/120 Гц, підключіть Кабель HDMI для надшвидкісної передачі даних і виконайте вказівки на екрані, щоб налаштувати [Формат сигналу HDMI] порту HDMI IN.

Примітка

 • Підтримка роздільної здатності 4K 100 Гц залежить від країни або регіону.
Зображення порту HDMI IN eARC/ARCЗображення порту HDMI IN ARC
HDMI IN (eARC/ARC)
Щоб підключити аудіосистему, що підтримує eARC (Enhanced Audio Return Channel) або ARC (Audio Return Channel), підключіться до порту HDMI з маркуванням «eARC/ARC» на телевізорі. Ця функція надсилає аудіосигнал до аудіосистеми, що підтримує канал eARC/ARC через кабель HDMI. Якщо аудіосистема не підтримує канал eARC/ARC, вам необхідно підключитися через гніздо DIGITAL AUDIO OUT (OPTICAL).
Зображення гнізда DIGITAL AUDIO OUT (OPTICAL)
DIGITAL AUDIO OUT (OPTICAL)
Використовується для підключення аудіосистеми з оптичним аудіовходом.
У разі підключення несумісної з сигналом ARC аудіосистеми за допомогою кабелю HDMI вам необхідно під’єднати оптичний аудіокабель до гнізда DIGITAL AUDIO OUT (OPTICAL), щоб виводити цифровий звук.
Зображення роз’єму ANTENNA
(РЧ-вхід)
Підключається до кабелю/антени/зовнішнього декодера.

Примітка

 • У разі підключення кабелю до входу кабелю/антени з’єднання потрібно затягувати вручну, надмірне затягування може пошкодити телевізор.
Зображення гнізда MAIN/SUB
(супутниковий вхід)
Підключається до супутникового входу.
Етапи підключення: SUB.MAIN → антена.
Використовуйте роз’єм SUB. для підключення лише під час використання режиму подвійного тюнера, за винятком передачі одним кабелем EN50494 (залежно від моделі).
Зображення порту LAN
LAN
Підключення до маршрутизатора.
Підключення до Інтернету за допомогою кабелю LAN.
Зображення гнізда CAM
CAM (модуль умовного доступу)
Надає доступ до платних телевізійних послуг. Детальну інформацію дивіться в посібнику з експлуатації, що додається до CAM.

Примітка

 • Не вставляйте смарт-карту безпосередньо в гніздо CAM. Її слід вставляти в модуль умовного доступу, наданий уповноваженим дистриб’ютором.
 • Модуль CAM не підтримується в деяких країнах та регіонах. Зверніться до уповноваженого дистриб’ютора.
 • Якщо вибрати цифрову передачу після використання інтернет-відео, то може з’явитися повідомлення CAM.
 • Виймайте карту-заглушку або знімайте кришку (залежить від моделі телевізора) із гнізда CAM лише для того, щоб вставити смарт-карту, яка підходить для гнізда CAM.
Зображення гнізда CENTER SPEAKER IN
CENTER SPEAKER IN
Щоб перетворити динаміки телевізора на один центральний динамік, підключіть вихід аудіо-/відеоприймача до гнізда CENTER SPEAKER IN на вашому телевізорі.
Щоб перетворити динаміки телевізора на один центральний динамік, натисніть кнопку (Швидкі настройки) на пульті дистанційного керування, а потім виберіть [Налаштування] — [Зображення і звук] — [Аудіовихід] — [Динаміки] — [Аудіосистема].

Примітка

 • Перед підключенням кабелів від’єднайте кабель живлення (силовий кабель) телевізора та аудіо-/відеоприймача.
 • Якщо гніздо CENTER SPEAKER IN або вхід S-CENTER SPEAKER IN​ не використовується, змініть нижченаведене налаштування, щоб запобігти виникненню шуму динаміків.
  Натисніть кнопку (Швидкі настройки) на пульті дистанційного керування та вимкніть [Режим центрального ТВ-динаміка] в розділі [Налаштування] — [Зображення і звук] — [Аудіовихід].
Зображення гнізда S-CENTER SPEAKER IN
S-CENTER SPEAKER IN​
Підключіть телевізор і аудіопристрій до виходу/гнізда S-CENTER OUT за допомогою кабелю Кабель для режиму центрального ТВ-динаміка. Перед підключенням обов’язково від’єднайте кабелі живлення (силові кабелі) телевізора й аудіопристрою, які потрібно підключити.
Детальну інформацію див. у розділі Використання телевізора як центрального динаміка (лише моделі телевізорів, оснащені Режим центрального ТВ-динаміка).

Примітка

 • Якщо гніздо CENTER SPEAKER IN або вхід S-CENTER SPEAKER IN​ не використовується, знадобиться виконати наведені нижче дії, щоб запобігти виникненню шуму динаміків.
  Натисніть кнопку (Швидкі настройки) на пульті дистанційного керування та вимкніть [Режим центрального ТВ-динаміка] в розділі [Налаштування] — [Зображення і звук] — [Аудіовихід].