Drukuj

Zresetuj (uruchom ponownie) telewizor

W razie problemów, na przykład kiedy obraz nie jest wyświetlany na ekranie lub pilot nie działa, zresetuj telewizor, wykonując poniższą procedurę. Jeśli problem występuje nadal, spróbuj wykonać poniższą procedurę przywracania ustawień fabrycznych.
Jeśli do telewizora podłączono zewnętrzne urządzenie USB, odłącz je od telewizora przed zresetowaniem.

Reset zasilania

 1. Uruchom telewizor ponownie za pomocą pilota.
  Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania na pilocie przez około 5 sekund, aż telewizor uruchomi się ponownie (pojawi się komunikat o wyłączaniu).

  Jeśli problem występuje nadal, odłącz telewizor i jeden raz naciśnij przycisk zasilania na telewizorze.
  Następnie zaczekaj 2 minuty przed włączeniem telewizora. W zależności od modelu, możesz nacisnąć i przytrzymać przycisk zasilania na telewizorze (40 sekund lub dłużej), aż telewizor wyłączy się i uruchomi ponownie.

 2. Odłącz przewód zasilania.
  Jeżeli problem nie ustępuje po wykonaniu czynności w punkcie 1, odłącz telewizor (jego przewód zasilający) od zasilania. Następnie naciśnij i zwolnij przycisk zasilania na telewizorze. Zaczekaj 2 minuty i podłącz przewód zasilania z powrotem do gniazda elektrycznego.

Wskazówka

 • Modele telewizorów z 1 przyciskiem na telewizorze (tylko przycisk zasilania) także można uruchomić ponownie za pomocą przycisku zasilania. Naciśnij przycisk zasilania na telewizorze, aby wyświetlić menu obsługowe, wybierz [Uruchom ponownie] w menu, po czym naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, aby uruchomić telewizor ponownie.
 • Twoje indywidualne ustawienia i dane nie zostaną utracone po ponownym uruchomieniu telewizora.

Przywracanie danych fabrycznych

Jeśli po resecie zasilania problem występuje nadal, spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne.
Szczegółowe informacje zawiera punkt Przywracanie danych fabrycznych.