Digital Music PlayerNW-E393/E394/E395

Do počítače nelze nainstalovat software.

  • Pokud je spuštěný jiný software, tento software může narušovat instalaci. Před instalací tohoto softwaru ukončete veškeré další spuštěné programy. Zvláště zajistěte, abyste odpojili počítač od internetu a ukončili bezpečnostní software, neboť to může výkon počítače značně zatěžovat.
  • Na pevném disku nemusí být dostatek volného místa. Zkontrolujte objem volného místa vyžadovaný pro instalaci softwaru a případně vymažte všechny nepotřebné soubory.
  • U počítače se systémem Windows software nemusí být možné nainstalovat, pokud váš účet nemá oprávnění správce nebo pokud jste se nepřihlásili jako správce počítače. Přihlaste se pomocí účtu s oprávněními správce nebo jako správce počítače. Dále, jestliže jsou ve vašem uživatelském jménu používány dvoubajtové znaky, vytvořte nový účet s použitím pouze jednobajtových znaků v uživatelském jménu.
  • U počítače se systémem Windows může být dialogové okno zprávy skryté za instalační obrazovkou a proces instalace tak může vypadat, jako by se zastavil. Podržte klávesu „Alt“ a několikrát stiskněte klávesu „Tab“. Když se zobrazí daný dialog, postupujte podle pokynů v tomto dialogovém okně.