Hent kamerainns.

stillbilde, film, slow- og quick-motion

Gir deg muligheten til å ta et bilde etter at du har hentet opp de foretrukne opptaksinnstillingene som er registrert med [Minne kamerainn.].

  1. Still inn modusvelgeren på 1, 2 eller 3 ( Hent kamerainns.).
    • For å hente frem innstillinger som er registrert på minnekortet, velger du MENU → (Opptak)[Opptaksmodus][Hent kamerainns.] og velger deretter ønsket nummer.

Hint

  • For å hente opp innstillingene som er registrert på minnekortet, må du stille inn modusvelgeren på 1, 2, 3 ( Hent kamerainns.), og deretter velge det ønskede nummeret ved å trykke på høyre eller venstre side av kontrollhjulet.
  • Innstillinger som er registrert på et minnekort ved hjelp av et annet kamera med samme modellnavn kan hentes frem med dette kameraet.

Merknad

  • Hvis du stiller inn [Hent kamerainns.] etter at du har fullført opptaksinnstillingene, prioriteres de registrerte innstillingene, og de opprinnelige innstillingene blir ugyldige. Kontroller indikatorene på skjermen før du starter opptaket.
TP1001758681