Запис

Для запису звука використовуйте приймач, прикріплений до камери, та мікрофон, прикріплений до одягу людини.

 1. Увімкніть живлення камери та встановіть її в режим очікування.
 2. Увімкніть приймач та мікрофон.
  • Виберіть потрібний аудіовихід за допомогою повзункового перемикача (MIC OUT ANALOG/Живлення OFF/DIGITAL) на приймачі.

  • Виберіть «ON» за допомогою перемикача живлення на мікрофоні.

  Відразу ж після ввімкнення приймача та мікрофона індикатори LINK на обох пристроях почнуть повільно мигати синім кольором. Це означає, що кожний із пристроїв здійснює серію спроб по виявленню, підключенню та аутентифікації іншого пристрою. Коли між пристроями буде встановлено комунікаційне з’єднання і стане доступним чіткий аудіозапис, індикатори LINK на обох пристроях перестануть мигати та почнуть горіти синім кольором.

  Якщо з’єднання не буде встановлено, піднесіть мікрофон і приймач ближче один до одного для ще однієї спроби. Пристрої можуть перебувати під впливом навколишнього оточення або інших факторів.

 3. Переконайтесь, що індикатор LINK на приймачі горить, і натисніть кнопку початку запису на камері.

Примітка

 • Залежно від камери аудіовихід «DIGITAL» може не підтримуватися. Для отримання інформації про моделі камер, які підтримують аудіовихід «DIGITAL», відвідайте наш веб-сайт за адресою:

  https://www.sony.net/dics/w2bt/

 • Якщо за допомогою повзункового перемикача на приймачі вибрано аудіовихід, який не підтримується камерою, на екрані видошукача камери може з’явитися застережне повідомлення. У такому випадку виберіть аудіовихід, який підтримується.

 • Під час виконання запису зміна режиму приймача за допомогою перемикача режимів може призвести до збою в переключенні режиму приймача, збою в аудіозапису через відключення зв’язку або появи шуму в запису. Перед вибором режиму приймача за допомогою перемикача режимів обов’язково зупиніть запис.

 • Зміна гучності аудіозапису за допомогою перемикача ATT під час виконання запису може призвести до запису звуків роботи перемикача. Перед вибором гучності аудіозапису за допомогою перемикача ATT обов’язково зупиніть запис.

 • Щоб уникнути можливого запису звукового сигналу підтвердження (Звукові сигнали), прийнятого даним пристроєм на початку запису, рекомендується встановити на камері [Звукові сигнали] у [Вимк]. Більш детальну інформацію наведено в інструкції з експлуатації камери.

 • При використанні даного пристрою в режимі MIX, у разі прийому такого самого звуку приймачем і мікрофоном може виникати луна або різкий шум. Розташуйте мікрофон далі від приймача, щоб не приймати той самий звук.

 • Якщо при використанні даного пристрою в режимі MIX живлення мікрофона буде вимкнено, або якщо не встановлено з’єднання приймача та мікрофона на початку запису, на запису може бути шум або буде відсутнім звук. Переконайтесь, що індикатори LINK приймача та мікрофона горять синім кольором і з’єднання встановлено, а потім почніть запис.

 • Приймач також отримує живлення від камери. Однак залежно від камери вона може не забезпечувати подачу живлення. Для отримання інформації про моделі камер, які підтримують подачу живлення на приймач, відвідайте наш веб-сайт за адресою:

  https://www.sony.net/dics/w2bt/