Колело за управл.

На екрана на менюто или на екрана, изведен при натискане на бутона Fn, можете да местите рамката за избор, като въртите колелото за управление или чрез натискане на горната/долната/лявата/дясната страна на колелото за управление. Изборът Ви се потвърждава, когато натиснете центъра на диска за управление.

Илюстрация, показваща позицията на колелото за управление

  • Функциите DISP (Настройка на дисплея)), ( Exposure Comp.) (Компенсация на експонацията), / ( Self-timer (Самоснимачка)/Drive Mode (Режим на заснемане) и ISO ( ISO) са настроени на горната/долната/лявата/дясната страна на колелото за управление. Също така можете да настройте избрани функции към лявата/дясната/долната и средната част на колелото за управление и към въртенето на колелото за управление.
  • По време на възпроизвеждане можете да покажете следващото/предходното изображение, като натиснете дясната/лявата страна на колелото за управление или като го завъртите.
  • При вертикална ориентация на дисплея посоките на движение на горната/долната/лявата/дясната страна на колелото за управление също се завъртат, за да съвпаднат с ориентацията на монитора, така че да е възможно интуитивно управление. (когато системният софтуер (фърмуер) на фотоапарата е версия 2.00 или по-нова)
    Функциите, присвоени на горната/долната/лявата/дясната страна на колелото за управление, използвайки [Custom Key/Dial Set.] (Настройка на потребителски клавиш/селектор) или [Custom Key/Dial Set.] (Настройка на потребителски клавиш/селектор) няма да се върти при вертикално показване.
TP1001248232