Виб.в кам. і надіс. (перенесення на смартфон)

Щоб перенести зображення на смартфон, виберіть зображення на фотоапараті.

Перейдіть до розділу «Утворення пари між фотоапаратом і смартфоном (З'єдн. зі смартфон.) », щоб заздалегідь утворити пару між фотоапаратом і смартфоном.


Нижче наведено порядок перенесення зображення, що наразі відображається на фотоапараті.

  1. MENU (Мережа) → [З'єдн/Від.зйом][Виб.в кам. і надіс.][Розм.зобр.,що надс.], [RAW+J/H Надс.цілі] та [Надсилання цілі] → потрібний параметр.
  2. Відкрийте на екрані відтворення зображення, яке потрібно перенести.
  3. MENU (Мережа) → [З'єдн/Від.зйом][Виб.в кам. і надіс.][Надіслати][Це зображення].
  4. Запустіть на смартфоні програму Creators' App.

    З'явиться повідомлення про початок передавання.

  5. Виберіть на смартфоні пункт [OK].
    Зображення буде передано на смартфон.
    • Після передавання зображення на екрані фотоапарата з'явиться значок (передано).
    • Можна передати одразу кілька зображень, вибравши будь-яке значення, окрім [Це зображення] у [Надіслати].

Детальна інформація про пункти меню

Надіслати:
Вибір зображень і передавання їх на смартфон. ([Це зображення]/[Всі зображ. в цій групі]/[Все з цією датою]/[Всі відфільтровані]/[Відфільтровані зображен.]/[Декілька зображ.])
  • Опції, що відображаються, можуть відрізнятися залежно від налаштування для [Стан фільтр. відтв.] і вибраного вмісту.
  • Якщо вибрано [Декілька зображ.], виберіть потрібні зображення за допомогою центральної частини диска керування, а тоді натисніть MENU → [Ввід].
  • Якщо [Відоб.нал.кільк.нос.] має значення [Всі гнізда], можна вибрати лише [Це зображення].
Розм.зобр.,що надс.:
Вибір розміру файлу для зображень, які потрібно перенести на смартфон. Можна передавати файл JPEG/HEIF в оригінальному розмірі або 2М версію файлу JPEG/HEIF. ([Оригінал]/[2M]).
RAW+J/H Надс.цілі:
Вибір типу файлу для зображень, які потрібно передати на смартфон, якщо під час фотозйомки для параметра [Формат файла] встановлено значення [RAW і JPEG] або [RAW і HEIF]. ([JPEG і HEIF]/[RAW]/[RAW+J і RAW+H])
Надсилання цілі:
Встановлюється, чи переносити на смартфон додаткове відео з низькою швидкістю потоку або оригінальне відео з високою швидкістю потоку. ([Лише проксі]/[Лише оригінал]/[Проксі і оригін.])
Якщо вибрати [Лише проксі], відео можна переносити швидше, ніж у разі перенесення оригінального відео.
Фільм із Shot Mark:
Обрізання та перенесення встановленої кількості секунд відео, при цьому позначка зйомки знаходиться посередині цього відрізка. ([Вирізати до 60 с]/[Вирізати до 30 с]/[Вирізати до 15 с]/[Не вирізати])


Фільтрування зображень, які потрібно передати (Відфільтровані зображен.)

Зображення, які потрібно передати, можна відфільтрувати за такими параметрами:

  • Цільова група: [Ця дата]/[Цей носій]
  • Фотограф./Фільми: [Всі]/[Лише фотографії]/[Лише фільми]
  • Цільове зоб. (Рейт.): []-[], []
  • Цільов. фільм (): [Всі]/[ЛишФільShotMark]
  • Цільове зобр. (зах.): [Всі]/[Лише захищ. зобр.]
  • Статус передачі *: [Всі]/[Тільки непередані]

    *Зображення, які передаються шляхом вибору їх на смартфоні, вважаються ще не переданими.

    *Якщо для параметра [Фільм із Shot Mark] встановлено інше значення, ніж [Не вирізати], навіть якщо ви вже перенесли кліп, скориставшись позначкою зйомки, а тоді встановили у відео іншу позначку зйомки, усі позначки зйомки буде використано для створення кліпів, які будуть передані так, якби вони були ще не переданими зображеннями.


Додавання позначки зйомки до відео

Якщо під час відеозйомки додати позначку зйомки, її можна використовувати як позначку для вибору, передавання чи редагування відео. Щоб додати позначку зйомки під час зйомки, проведіть по екрану ліворуч або праворуч, щоб відобразити значки сенсорного керування, а тоді торкніться (Додати Shot Mark1). Також позначку зйомки можна додати під час відтворення, торкнувшись на екрані значка (Додати Shot Mark1).

Підказка

  • Щоб користуватися значками сенсорного керування під час зйомки або відтворення, задайте потрібні налаштування у MENU (Налаштуван.) → [Сенсорне керуван.][Налаштув. тачпаду].
  • Під час використання функції фільтрації відтворення можна встановити відфільтровані зображення як ціль для передавання, вибравши [Всі відфільтровані] у меню [Надіслати].
  • Використовуйте спеціальну кнопку або кнопку спуску, щоб додати другу позначку зйомки (позначка зйомки 2). Позначку зйомки 1 можна також додати за допомогою спеціальної кнопки або кнопки спуску.
    • Додаючи позначку зйомки за допомогою спеціальної кнопки: призначте [Додати Shot Mark1] або [Додати Shot Mark2] у [Нал.кл.кор./диск] і натисніть призначену кнопку під час зйомки.
    • Додаючи позначку зйомки за допомогою кнопки спуску: встановіть для [ з кнопк. затв.] значення [Дод.Shot Mark1] або [Дод.Shot Mark2] і натисніть під час зйомки кнопку спуску.
    • Додаючи позначку зйомки під час відтворення відео: призначте [Дод./видShot Mark1] або [Дод./видShot Mark2] у меню [Нал. "Кл.корист."] і натисніть призначену кнопку під час відтворення.
  • Якщо відео має позначку зйомки, ви можете перейти до неї, натиснувши значок сенсорного керування під час паузи.

Примітка

  • Для зображень, які передані шляхом вибору їх на смартфоні, значок (передано) не відображатиметься.
  • Залежно від смартфона, перенесене відео може відтворюватись неправильно. Наприклад, відео може відтворюватись нерівномірно або без звуку.
  • Залежно від формату фотографій, відео, відео в уповільненому режимі або відео в прискореному режимі, відтворення на смартфоні може бути неможливим.
  • Якщо для параметра [Режим польоту] встановлено значення [Увімк], з’єднати виріб і смартфон неможливо. Виберіть для параметра [Режим польоту] значення [Вимк].
TP1001170268