SteadyShot-just. (film)

film, slow- og quick-motion

Du kan fotografere med en passende SteadyShot-innstilling for det monterte objektivet.

  1. MENU (Opptak) → [Bildestabilisering][SteadyShot-just.] → ønsket innstilling.

Menyelementdetaljer

Auto:
Utfører SteadyShot-funksjonen automatisk i henhold til informasjon fra det monterte objektivet.
Manuell:
Utfører SteadyShot-funksjonen i henhold til den brennvidden som er innstilt ved hjelp av [ Obj. brennv.]. (8mm-1000mm)

Merknad

  • SteadyShot-funksjonen fungerer kanskje ikke optimalt når kameraet nettopp er slått på eller rett etter at du peker kameraet mot et motiv.
  • Når kameraet ikke kan få tak i informasjon om brennvidden fra objektivet, virker ikke SteadyShot-funksjonen som den skal. Still inn [SteadyShot-just.][Manuell] og still inn [ Obj. brennv.] til å passe til det objektivet du bruker. SteadyShot-brennvidden som er stilt inn for øyeblikket, blir vist sammen med ikonet (SteadyShot).
  • Når du bruker et SEL16F28-objektiv (selges separat) med en telekonverter e.l., må du stille inn [SteadyShot-just.][Manuell] og stille inn brennvidden.
TP1001690535