Opnamemarkeringen toevoegen met behulp van de ontspanknop (bewegende beelden)
Door tijdens het opnemen van bewegende beelden de ontspanknop volledig in te drukken, kunt u een opnamemarkering toevoegen aan het bewegend-beeldframe op het moment dat de ontspanknop werd ingedrukt. De opnamemarkering kan worden gebruikt om automatisch een stilstaand beeld te genereren van de bewegende beelden van een scène.
- MENU →
(Instellingen) → [Bedien. aanpass.] → [
met sluiterknop] → gewenste instelling.
Menu-onderdelen
- Shot Mark1 tvgn:
- Druk tijdens het opnemen van bewegende beelden op de ontspanknop om de tweede opnamemarkering (Shot Mark 1) toe te voegen aan het bewegend-beeldframe.
- Shot Mark2 tvgn:
- Druk tijdens het opnemen van bewegende beelden op de ontspanknop om de tweede opnamemarkering (Shot Mark 2) toe te voegen aan het bewegend-beeldframe.
- Niet toevoegen:
- Voegt geen opnamemarkering toe wanneer op de ontspanknop wordt gedrukt.
Opmerking
- Als [
met sluiterknop] is ingesteld op het toevoegen van opnamemarkeringen door op de ontspanknop te drukken, wordt het scherpstellen niet uitgevoerd door de ontspanknop tot halverwege in te drukken. - Wanneer [
REC m. onts.knop] is ingesteld op [Aan], wordt [
met sluiterknop] vergrendeld op [Niet toevoegen].
TP1001924241