Використання програми Amazon Alexa
Використовуючи програму Amazon Alexa, установлену на мобільному пристрої на зразок смартфона, ви можете керувати мобільним пристроєм або виконувати пошук, промовляючи в мікрофон гарнітури.
Сумісні смартфони
- Версія ОС, яку підтримує остання версія програми Amazon Alexa в ОС Android або iOS
- Потрібно встановити останню версію програми Amazon Alexa.
-
Увімкніть гарнітуру та підключіть її до смартфону через підключення Bluetooth.
-
Запустіть програму Amazon Alexa.
Коли Amazon Alexa використовується вперше, потрібно ввійти за допомогою облікового запису Amazon і налаштувати гарнітуру для використання програми Amazon Alexa. Докладні відомості наведено в розділі «Реєстрація гарнітури за допомогою програми Amazon Alexa (початкове налаштування програми Amazon Alexa)».
-
Скажіть слово для пробудження* («Alexa») або виконайте потрібні дії на панелі керування з контактним датчиком, щоб скористатися програмою Amazon Alexa.
- Утримуйте палець на панелі керування з контактним датчиком, щоб промовити голосову команду.
- Якщо ви мовчите, команду буде автоматично скасовано.
* Щоб установити слово для пробудження, увімкніть функцію [Activate Voice Assistant with your Voice] за допомогою програми «Sony | Headphones Connect».
Докладні відомості про програму Amazon Alexa та її можливості див. на веб-сайті нижче.
https://www.amazon.com/b?node=16067214011
Реєстрація гарнітури за допомогою програми Amazon Alexa (початкове налаштування програми Amazon Alexa)
- Торкніться піктограми [More] в нижньому правому куті екрана програми Amazon Alexa, а потім торкніться [Add a Device].
- На екрані [Which device would you like to set up?] виберіть [Headphones].
- З меню [AVAILABLE DEVICES] на екрані [Select your device] виберіть [ULT WEAR].
Якщо ви не можете знайти [ULT WEAR] у [AVAILABLE DEVICES], гарнітуру не підключено до смартфона через підключення Bluetooth. Підключіть гарнітуру до смартфону через підключення Bluetooth. - На екрані [Set up Alexa on your ULT WEAR] торкніться [CONTINUE].
У разі появи екрана [This will override the current voice assistant on this accessory] торкніться [CONTINUE]. - На екрані [Setup Complete] торкніться [DONE].
Коли початкове налаштування завершено, функцію панелі керування з контактним датчиком буде змінено на Amazon Alexa.
Підказка
- Перевірте або оновіть версію програмного забезпечення гарнітури за допомогою програми «Sony | Headphones Connect».
- Якщо програма Amazon Alexa недоступна через відсутність підключення до мережі, відтворюється голосова підказка «Either your mobile device isn’t connected; or you need to open the Alexa App and try again» (Або ваш мобільний пристрій не підключено, або потрібно відкрити програму Alexa та спробувати ще раз).
-
Коли гарнітуру налаштовано на Amazon Alexa, функцію панелі керування з контактним датчиком буде змінено на Amazon Alexa. Щоб змінити функцію панелі керування з контактним датчиком, скористайтеся програмою «Sony | Headphones Connect».
Аналогічно налаштування панелі керування з контактним датчиком можна знову змінити на Amazon Alexa, якщо раніше ви вже встановлювали підключення до Amazon Alexa, але змінили функцію на іншу. - Функцію голосового помічника можна не призначати панелі керування з контактним датчиком.
Примітка
- Якщо функції панелі керування з контактним датчиком призначено функцію Amazon Alexa, неможливо використовувати функцію голосових інструкцій (Google app).
- Якщо функції панелі керування з контактним датчиком призначено функцію Amazon Alexa, неможливо використовувати функцію голосових інструкцій (Siri).
- Якщо функції панелі керування з контактним датчиком призначено функцію Amazon Alexa, Google Асистент не можна використовувати з гарнітури.
- Функція Amazon Alexa доступна не всіма мовами та не в усіх країнах/регіонах. Функції та функціональні можливості Alexa можуть відрізнятися залежно від розташування.
-
Щоб дізнатися більше про служби інших компаній, як-от Google Асистент або Amazon Alexa, зверніться безпосередньо до їхніх постачальників.
Корпорація Sony не несе жодної відповідальності за будь-які проблеми, як-от непорозуміння, пов’язані зі службами інших компаній.