Berøringssensor med kontrollpanel reagerer ikke riktig.

  • Sensoren på kontrollpanelet med berøringssensor er bygd inn i den flate overflaten på høyre enhet. Bruk den innenfor sensorens rekkevidde.

  • Når du sveiper fingeren fremover/bakover eller opp/ned på kontrollpanelet med berøringssensor, kan det være at kontrollpanelet med berøringssensor ikke virker som det skal, avhengig av vinkelen headsettet brukes i eller hvilken vei hodet ditt er vendt.
    • Når du sveiper fingeren fremover/bakover, må du gjøre bevegelsene vinkelrett mot hodebåndet.

    • Når du sveiper fingeren opp/ned, må du gjøre bevegelsene parallelt med hodebåndet.

Merknad

  • Mens headsettet er koblet til en enhet via den inkluderte hodetelefonkabelen og headsettet er slått på, kan du bruke oppmerksomhetsmodus, men du kan ikke utføre operasjoner som volumjustering eller spill av/pause.
  • Headsettet vil ikke fungere riktig når du betjener headsettet med en negl eller med hansker på. Ta av hansken og betjen headsettet med fingeren.
  • Sjekk at berøringssensor med kontrollpanel er aktivert med "Sony | Headphones Connect"-appen.
  • Når tilkoblet datamaskinen, avhengig av dataapplikasjonen du bruker, kan det hende at du ikke kan betjene med berøringssensor med kontrollpanel, men dette er ikke en feil. Betjen med dataapplikasjonen.