Over de aanduidingen

stroomindicator

Het lampje blijft oranje branden. De luidspreker wordt uitgeschakeld. De BLUETOOTH-stand-byfunctie is geactiveerd.
Het lampje knippert oranje.
  • Wanneer de Autom. standby -functie is uitgeschakeld, knippert de indicator drie keer. Om de functie te activeren, houdt u de knop STEREO PAIR en de knop LIGHT op de luidspreker tegelijkertijd ongeveer 5 seconden ingedrukt.

  • Wanneer de Autom. standby -functie wordt geactiveerd, knippert de indicator twee keer. Om de functie uit te schakelen, houdt u de knop STEREO PAIR en de knop LIGHT op de luidspreker tegelijkertijd ongeveer 5 seconden ingedrukt.

Het lampje knippert drie keer oranje. Er wordt een storing gedetecteerd, met andere woorden: er is een fout in het elektrische circuit. Dit geldt bijvoorbeeld voor onjuist gebruik van een knop of het verbreken van een BLUETOOTH-verbinding. Wacht even en volg vervolgens de stappen die worden beschreven in “De luidspreker opnieuw opstarten” om de luidspreker opnieuw op te starten.
Het lampje blijft uit. De luidspreker wordt uitgeschakeld. De BLUETOOTH-stand-byfunctie is uitgeschakeld.

aan/uit-knop

Het lampje blijft wit branden. De luidspreker wordt ingeschakeld.
Het lampje knippert langzaam wit. Er wordt een update uitgevoerd voor de vooraf geïnstalleerde software.
Het lampje van de knop blijft uit. De luidspreker wordt uitgeschakeld.

BLUETOOTH-indicator

Het lampje blijft blauw branden. De luidspreker is verbonden met een BLUETOOTH-apparaat.
De indicator knippert twee keer blauw.

De luidspreker staat in de stand voor het koppelen.

Het lampje knippert langzaam blauw.

De luidspreker wacht op een BLUETOOTH-apparaat om verbinding mee te maken.

Het lampje blijft uit. De BLUETOOTH-functie is niet geactiveerd op de luidspreker.

Meerkleurige aanduiding (ULT-toets)

Het lampje blijft branden. (*) De geluidsmodus is ingesteld op modi zoals ULT1 of ULT2.
Het lampje knippert drie keer wit. De volumeknop op de luidspreker werd bediend en het volume werd tot het minimum of het maximum ingesteld.
Het lampje blijft uit. De geluidsmodus is ingesteld op FLAT.

(*) De kleur van de verlichting van de ULT -knop op de luidspreker varieert afhankelijk van de verlichtingsmodus.

Knop ‘Party Chain’

Het lampje blijft wit branden. De functie ‘Party Chain’ is op de luidspreker geactiveerd.
Het lampje van de knop blijft uit. De functie ‘Party Chain’ is op de luidspreker uitgeschakeld.

STEREO PAIR-toets

Het lampje blijft wit branden. De functie ‘Stereopair’ is op de luidspreker geactiveerd.
Het lampje knippert langzaam wit. De luidspreker wacht op een verbinding om de Stereo Pair-functie tot stand te brengen. De aanduiding knippert wanneer de verbinding voor de Stereo Pair-functie mislukt.
Het lampje van de knop blijft uit. De functie ‘Stereo Pair’ is op de luidspreker uitgeschakeld.

LIGHT-toets

Het lampje blijft wit branden. De verlichtingsfunctie is op de luidspreker ingeschakeld.
Het lampje van de knop blijft uit. De verlichtingsfunctie is op de luidspreker uitgeschakeld.

ECHO-aanduiding

Het lampje blijft wit branden. Het echoniveau van de microfoon is ingesteld op 1, 2 of 3.
Het lampje knippert wit.

Zolang het echoniveau van de microfoon is ingesteld op 1 of 2, gedraagt de indicator zich als volgt:

Wanneer je op de ECHO -knop op de luidspreker drukt, knippert het lampje één keer.

Het lampje blijft uit.
  • Het echo-effect van de microfoon is uitgeschakeld.

  • Als het echoniveau van de microfoon op 3 is ingesteld, gedraagt de indicator zich als volgt:

    Als je op de ECHO -knop op de luidspreker drukt, gaat het lampje uit. Ook het echo-effect van de microfoon is uitgeschakeld.

  • De karaokefuncties zijn uitgeschakeld.

KEY CONTROL indicator ‘vlak’

Het lampje blijft wit branden. Het belangrijkste regelniveau voor de valse noten is ingesteld op een waarde tussen –1 en –6.
Het lampje knippert wit.
  • Wanneer je op de platte knop KEY CONTROL op de luidspreker drukt, knippert het lampje één keer.

  • Zolang het belangrijkste regelingsniveau voor de vlakke noten is ingesteld op –6, gedraagt de indicator zich als volgt:

    Wanneer u op de platte knop KEY CONTROL op de luidspreker drukt, knippert het lampje drie keer.

Het lampje blijft uit.
  • Het belangrijkste regelingsniveau voor de valse noten is ingesteld op een waarde tussen 0 en +6.

  • De karaokefuncties zijn uitgeschakeld.

KEY CONTROL scherpe indicator

Het lampje blijft wit branden. Het belangrijkste regelingsniveau voor de hoge noten is ingesteld op een waarde tussen +1 en +6.
Het lampje knippert wit.
  • Wanneer je op de KEY CONTROL -knop op de luidspreker drukt, knippert het lampje één keer.

  • Als het hoofdregelingsniveau voor de hoge tonen is ingesteld op +6, gedraagt de indicator zich als volgt:

    Wanneer u op de KEY CONTROL -knop op de luidspreker drukt, knippert het lampje drie keer.

Het lampje blijft uit.
  • Het belangrijkste regelingsniveau voor de hoge noten is ingesteld op een waarde tussen –6 en 0.

  • De karaokefuncties zijn uitgeschakeld.

TP1002533779
Merk op dat deze Helpgids is vertaald door een machine. Machinevertalingen zijn niet contextgevoelig en komen qua inhoud mogelijk niet perfect overeen met de Engelse versie. Om de originele Engelse versie te bekijken, selecteert u English op de [Taalkeuzepagina].