Spausdinti

Programų diegimas iš „Google Play Store

Programas į televizorių galite įdiegti iš Google Play Store – lygiai taip pat, kaip diegiate naudodamiesi išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais.

Pastaba

 • Galite įdiegti tik su televizoriumi suderinamas programas. Jos gali skirtis nuo išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtų programų.
 • Norint įdiegti programas iš „Google Play Store“, reikės interneto ryšio ir „Google“ paskyros.

Patarimas

 • Jei neturite „Google“ paskyros arba norite sukurti bendrą paskyrą, šioje svetainėje sukurkite naują paskyrą.
  https://accounts.google.com/signup https://accounts.google.com/signup
  Pirmiau nurodyta svetainė gali skirtis atsižvelgiant į regioną ir šalį. Be to, ji gali būti keičiama nepranešus. Išsamios informacijos ieškokite „Google“ pradžios puslapyje.
 • Rekomenduojame sukurti „Google“ paskyrą kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje.
 1. Paspauskite mygtuką HOME, iš Namų meniu pasirinkite (piktogramą Programos) ir iš programų sąrašo pasirinkite Google Play Store.
  Jei prie televizoriaus pridėtame nuotolinio valdymo pulte yra mygtukas APPS, galite paspausti mygtuką APPS, kad būtų parodytas programų meniu.
 2. Pasirinkite norimą įdiegti programą.

Atsiųsta programa automatiškai įdiegiama ir pridedama. Jos piktograma parodoma įdiegtų programų sąraše, iš kurio ją galima paleisti.

Apie mokamas programas

Google Play Store“ galima rasti nemokamų ir mokamų programų. Norint įsigyti mokamą programą, reikalingas iš anksto apmokėtos „Google Play“ dovanų kortelės kodas arba kredito kortelės informacija. „Google Play“ dovanų kortelę galite įsigyti iš įvairių pardavėjų.

Programos šalinimas

 1. Paspauskite mygtuką HOME, iš Namų meniu pasirinkite (piktogramą Programos), iš programų sąrašo pasirinkite Google Play Store ir pasirinkite Mano programos.
  Jei prie televizoriaus pridėtame nuotolinio valdymo pulte yra mygtukas APPS, galite paspausti mygtuką APPS, kad būtų parodytas programų meniu.
 2. Pasirinkite norimą pašalinti programą, tada ją pašalinkite.