Друк

Установлення програм

Програми можна встановлювати на телевізор так само, як на смартфони й планшети.

Примітка

 • Можна встановлювати лише ті програми, які підтримує телевізор. Такі програми можуть відрізнятися від програм для смартфонів/планшетів.
 • Для встановлення програм потрібне підключення до Інтернету й обліковий запис Google.

Підказка

 • Якщо ви не маєте облікового запису Google або бажаєте створити спільний обліковий запис, перейдіть на зазначений нижче веб-сайт, щоб створити новий обліковий запис.
  https://accounts.google.com/signup https://accounts.google.com/signup
  Точна адреса зазначеного веб-сайту залежить від країни та регіону. Вона також може змінюватися без попередження. Докладнішу інформацію див. на головній сторінці Google.
 • Обліковий запис Google рекомендовано створювати на комп’ютері чи мобільному пристрої.
 1. Натисніть кнопку HOME/, а потім у розділі [Пошук] на головному екрані скажіть щось на зразок «Шукати програму <назва програми>», щоб знайти програми, які потрібно встановити. Також можна вибрати поле введення та використати екранну клавіатуру.
 2. Виберіть програму у результатах пошуку та встановіть її.

Підказка

 • Якщо пошук програм не приніс бажаних результатів, скажіть «Google Play Store» і спробуйте знайти програму на екрані Google Play Store.
 • Можна також вибрати категорію на вкладці програм у головному меню та вибрати потрібну програму.

По завершенні завантаження програму буде автоматично встановлено та додано до меню. Для запуску програми можна вибрати [Відкрити].

Підказка

 • Щоб запустити встановлену програму пізніше, перейдіть на вкладку програм у головному меню та виберіть [Показати всі] з правого краю області програм. Виберіть встановлену програму, щоб запустити її.

Про платні програми

Доступні як безкоштовні, так і платні програми. Щоб придбати платну програму, вам потрібно буде ввести код передплаченої подарункової карти Google Play або ж інформацію про вашу кредитну картку. Придбати подарункову карту Google Play можна в багатьох продавців.

Видалення програми

 1. Натисніть кнопку (Швидкі настройки) на пульті дистанційного керування, виберіть [Налаштування] — [Додатки], виберіть програму, яку потрібно видалити, а потім видаліть її.