Друк

Використання Wi-Fi для підключення телевізора до Інтернету або іншої мережі

Вбудований пристрій бездротової LAN дає змогу отримувати доступ до Інтернету і працювати в мережі без використання кабелів.

Ілюстрація методу підключення
 1. Комп’ютер
 2. Бездротовий маршрутизатор
 3. Модем
 4. Інтернет
 1. Налаштуйте бездротовий маршрутизатор.
  Докладну інформацію шукайте в посібнику з експлуатації бездротового маршрутизатора чи зверніться до людини, яка налаштовувала мережу (адміністратора мережі).
 2. Натисніть кнопку (Швидкі настройки) на пульті дистанційного керування, а потім виберіть [Налаштування] — [Мережа й Інтернет].
 3. Виберіть мережу, до якої хочете підключитися, і встановіть пароль.
  Якщо ваш телевізор не підключено до Інтернету/мережі, див. сторінку Телевізор не може підключитися до Інтернету або іншої мережі..

Вимкнення вбудованої бездротової LAN

 1. Щоб вимкнути [Wi-Fi], натисніть кнопку (Швидкі настройки) на пульті дистанційного керування, а потім виберіть [Налаштування] — [Мережа й Інтернет] — [Wi-Fi].

Підказка

 • Для забезпечення плавної потокової передачі відео:
  • Якщо можливо, налаштуйте для бездротового маршрутизатора високошвидкісний мережевий стандарт, як-от 802.11n.
   Докладну інформацію про зміну налаштування шукайте в посібнику з експлуатації бездротового маршрутизатора чи зверніться до людини, яка налаштовувала мережу (адміністратора мережі).
  • Якщо виконання попередньої дії не призводить до покращення, налаштуйте для бездротового маршрутизатора частоту 5 ГГц (іноді це допомагає підвищити якість потокової передачі відео).
  • Доступність частотного діапазону 5 ГГц залежить від країни та регіону. Якщо частотний діапазон 5 ГГц не підтримується, телевізор зможе підключитися до бездротового маршрутизатора тільки на частоті 2,4 ГГц.

Примітка

 • Настійно рекомендується в цілях безпеки підключити телевізор до Інтернету через маршрутизатор або модем з функцією маршрутизатора. Безпосереднє підключення телевізора до Інтернету може створити потенційну загрозу безпеці, наприклад, уможливити вилучення вмісту чи особистої інформації або інший несанкціонований доступ.
  Зверніться до свого постачальника послуг або адміністратора мережі, щоб упевнитися, що ваша мережа підтримує функції маршрутизатора.
 • Потрібні мережеві налаштування можуть відрізнятися залежно від постачальника послуг Інтернету або маршрутизатора. Детальну інформацію дивіться в посібниках з експлуатації, наданих постачальником послуг Інтернету або виробником маршрутизатора. Також можна звернутися до людини, яка налаштовувала мережу (адміністратор мережі).
 • Якщо на екрані вводу пароля вибрати налаштування [Показати пароль], то пароль зможуть бачити інші люди.