VPL-XW8100/VPL-XW6100
Sistem de proiecție
Sistem cu 3 ecrane LCD
Echipament de afişare
Dimensiunea suprafeței efective de afișare: SXRD 0,61 inchi (15,4 mm) × 3
Numărul de pixeli: 3840 × 2160 × 3 pixeli
Obiectiv de proiecţie
Obiectiv cu zoom 2,1 (motorizat), F2.5 până la F3.24
Dimensiunea imaginii de proiecţie
Între 60 și 300 inchi (între 1 524 mm și 7 620 mm)
Sursă de lumină
Diodă laser
Intrări/Ieşiri
Terminal HDMI (HDCP 2.3): sistem 2
Terminal REMOTE (telecomandă): RS-232C, D-Sub 9 pini (tată)
Terminal LAN: RJ45, 10BASE-T/100BASE-TX
Terminal USB: Type A, DC 5 V, Max. 500 mA
Terminal IR IN: 1 sistem, mini jack
Terminal TRIGGER (declanșator): 1 sistem, mini jack, DC 12 V, Max. 100 mA
Această unitate este compatibilă cu HDCP.
Dimensiuni exterioare (l, î, d)
460 mm × 210 mm × 517 mm (18 1/8 inchi × 8 9/32 inchi × 20 11/32 inchi)
Greutate
Aprox. 14 kg (31 lb)
Cerinţe de alimentare
VPL-XW8100
c.a. 100 V până la 240 V, 4,4 A până la 2 A, 50/60 Hz
VPL-XW6100
c.a. 100 V până la 240 V, 4,0 A până la 1,8 A, 50/60 Hz
Consum electric
VPL-XW8100
c.a. 100 V până la 240 V: 420 W
VPL-XW6100
c.a.100 V până la 240 V: 380 W
Consum de energie în standby (în modul standby)
0,3 W (când [Remote Start] este setat la [Off])
Consum de energie în standby (în modul standby în rețea)
0,5 W (LAN) (când [Remote Start] este setat la [On])
Când terminalul LAN nu este conectat, unitatea intră în modul de consum de energie redus (0,4 W).
Mod standby/Mod standby rețea activat
După aprox. 10 minute
Temperatură de operare (Umiditate de operare)
Între 5 °C și 35 °C (între 41 °F și 95 °F) (de la 20% la 80% (fără condens))
Temperatură de depozitare (Umiditate de depozitare)
Între -10 °C și +60 °C (între 14 °F și 140 °F) (de la 20% la 80% (fără condens))
Accesorii furnizate
Telecomandă (RM-PJ24) (1)
Baterii de dimensiunea AA (2)
Capac pentru obiectiv (1)
Cablu de alimentare cu c.a. (1)
Ghid de configurare (1)
Sistem de proiecție
Sistem cu 3 ecrane LCD
Echipament de afişare
Obiectiv de proiecţie
Obiectiv cu zoom 1,6 (manual), F2.50 până la F2.99
Sursă de lumină
Diodă laser
Intrări/Ieşiri
460 mm × 200 mm × 472 mm (18 1/8 inchi × 7 7/8 inchi × 18 19/32 inchi)
Greutate
Aprox. 13 kg (28 lb)
Cerinţe de alimentare
c.a. 100 V - 240 V, 2,9 A - 1,4 A, 50/60 Hz
Consum electric
Între 100 V și 240 V c.a., 295 W
Dacă nu este conectat niciun terminal LAN, devine mod de consum de energie redus (0,4 W).
După aprox. 10 minute
Între 5 °C și 35 °C (între 41 °F și 95 °F) (20% până la 80% (fără condens))
Între -10 °C și +60 °C (între 14 °F și 140 °F) (20% până la 80% (fără condens))