Opn.modus (S&Q)
U kunt de opnamefunctie instellen voor vertraagd/versneld opnemen. U kunt de opname-instellingen en weergavesnelheid veranderen in [
Inst. vertr.+versn.].
-
Druk op de stilstaande/bewegende beelden/S&Q-knop om de vertraagd/versnelde opnamefunctie te selecteren.
-
MENU →
(Opname) → [Opnamemodus] → [
Opn.modus] → gewenste opnamefunctie.
Menu-onderdelen
-
(Slim automat.): - Hiermee kunt u vertraagde/versnelde bewegende beelden opnemen waarbij de camera automatisch wordt aangepast aan de geschikte instellingen.
-
(Autom. progr.): - Stelt u in staat op te nemen met automatisch ingestelde belichting (zowel de sluitertijd als de diafragmawaarde).
-
(Diafragmavoork.): - Maakt het mogelijk om op te nemen nadat de diafragmawaarde handmatig is ingesteld.
-
(Sluitertijdvoork.): - Maakt het mogelijk om op te nemen nadat de sluitertijd handmatig is ingesteld.
-
(Handm. belicht.): - Maakt het mogelijk om op te nemen nadat de belichting handmatig is ingesteld (zowel de sluitertijd als de diafragmawaarde).

