Importeren van root-certificering op de camera (Basiscertific. import.)
Importeert een root-certificaat dat nodig is om een server te verifiëren vanaf een geheugenkaart.
Het root-certificaat wordt gebruikt bij het uitvoeren van versleutelde communicatie voor verbindingen met de cloud, enz.
Het root-certificaat wordt opgeslagen inde camera en kan worden geüpdatet.
-
Sla een root-certificaat op een geheugenkaart op.
- Sla het certificaat op in de hoofddirectory van de geheugenkaart met de bestandsnaam "sonycert".
-
Plaats de geheugenkaart waarop het root-certificaat is opgeslagen in de camera.
-
MENU →
(Netwerk) → [Netwerkoptie] → [Basiscertific. import.] → Selecteer [Cloud-verbinding en andere functies] en selecteer daarna [OK].- Het root-certificaat dat is opgeslagen op de geheugenkaart wordt gelezen door de camera en vervolgens wordt het root-certificaat op de camera geüpdatet.
Menu-onderdelen
- Cloud-verbinding en andere functies *:
- Leest een root-certificaat om de server te verifiëren voor de cloudverbinding of andere functies.
- Sony biedt indien nodig "sonycert" aan dat wordt gebruikt voor [Cloud-verbinding en andere functies]. Het certificaat dat in deze functie wordt gebruikt is versleuteld, dus de normale certificaten in het PEM-formaat kunnen niet worden gelezen.
* De cloud is mogelijk alleen beschikbaar in bepaalde landen en regio's.
Opmerking
- Verwijder de geheugenkaart niet uit de camera tijdens het lezen.
- Wanneer de netwerkinstellingen worden gereset, wordt ook het root-certificaat op de camera gereset.
- De maximale grootte van een root-certificaat dat kan worden geladen is 1 MB per certificaat.
TP1001790004