Налични източници на входящи данни за всяка зона
Наличните източници на входящи данни варират в зависимост от избраната зона.
Налични източници за основна зона
Можете да изберете всички източници на входящи данни от всяко устройство, свързано с устройството в основната зона.
| Име на вход | Налични аудио/видео сигнали |
|---|---|
| GAME |
|
| MEDIA BOX |
|
| BD/DVD |
|
| SAT/CATV |
|
| VIDEO |
|
| AUX |
|
| TV |
|
| SA-CD/CD |
|
| Bluetooth Audio |
|
| FM TUNER (само за модели, предлагани в САЩ, Канада и Азиатско-тихоокеанския регион) |
|
| USB |
|
| Home Network |
|
| Chromecast built-in/Spotify/360 Reality Audio/AirPlay |
|
*1 Входящият видео сигнал от входа VIDEO IN SAT/CATV ще бъде предаван от входа MONITOR OUT.
*2 Входящият видео сигнал от входа VIDEO IN AUX ще бъде предаван от входа MONITOR OUT.
Налични източници за входящи данни за Зона 2
Следните източници на входящи данни са налични за Зона 2. Можете да гледате видео или да слушате аудио от входовете HDMI IN.
| Име на вход | Налични аудио/видео сигнали |
|---|---|
| GAME (*1), (*2) |
|
| MEDIA BOX (*1), (*2) |
|
| BD/DVD (*1) |
|
| SAT/CATV (*1) |
|
| VIDEO (*1), (*2) |
|
| SA-CD/CD (*1), (*2) |
|
| SOURCE (*2) |
|
*1 Не можете да изберете входящия сигнал, когато [Input Mode] от [Assignment] е зададен на различен от [Auto] в [Input Settings].
*2 Когато [HDMI OUT B Mode] в [HDMI Settings] е зададен на [Zone2], видео сигналите, които могат да бъдат възпроизвеждани, са ограничени, както следва:
- GAME, MEDIA BOX:
до 4K/60p 4:4:4 - VIDEO, SACD/CD:
до 4K/60p 4:2:0
Забележка
- Можете да възпроизвеждате входящи данни само от входовете HDMI IN в Зона 2. Когато е избран [SOURCE], се възпроизвеждат видео и звук, които се предават от входа HDMI IN, избран в основната зона.
Налични източници за входящи данни за Зона 3
Следните източници на входящи данни са налични за Зона 3. Можете да слушате входящи аудио данни от входовете AUDIO IN, аудио, възпроизвеждано в основната зона, или аудио от FM радио (само за модели, предлагани в САЩ, Канада и Азиатско-тихоокеанския регион). Не можете да гледате видео в зона 3.
| Име на вход | Налични аудио/видео сигнали |
|---|---|
| SAT/CATV |
|
| AUX |
|
| TV |
|
| SA-CD/CD |
|
| SOURCE |
|
| FM TUNER (само за модели, предлагани в САЩ, Канада и Азиатско-тихоокеанския регион) |
|
Забележка
- За да се наслаждавате на [USB], [Home Network], [Bluetooth Audio], [Chromecast built-in], [Spotify] или [AirPlay] в Зона 3, изберете [SOURCE] за входящ сигнал за Зона 3, след което превключете входящия сигнал за основната зона.
- Когато в Зона 3 е избран външен вход (SAT/CATV, AUX, TV или SA-CD/CD), ще се възпроизвежда аудио от устройството, свързано с входа AUDIO IN. За да възпроизвеждате външни цифрови входящи данни от входа OPTICAL IN TV, COAXIAL IN SA-CD/CD или HDMI IN, изберете целевите входове за основната зона и след това изберете [SOURCE] за Зона 3.
- Ако зададете [DSD Native] в [Audio Settings] на [On], няма да се предават аудио сигнали за DSD съдържание от [USB] или [Home Network] към високоговорителите от Зона 3.

(USB) порта на предния панел