Konfigurowanie komputera jako serwera i kontrolera DLNA (Windows 8.1)
System Windows 8.1 obsługuje standard DLNA1.5. Komputer z systemem Windows 8.1 może być używany jednocześnie jako serwer i kontroler DLNA.
Używając komputera z systemem Windows 8.1, można słuchać na zestawie audio muzyki zapisanej na serwerze DLNA (włącznie z komputerem z systemem Windows 8.1) w sieci domowej. W tym celu należy ustawić poniższą konfigurację.
Jeśli pobierzesz aplikację SongPal na smartfon, telefon iPhone itd. i używasz komputera z systemem Windows 8.1, wykonaj procedurę „Ustawianie komputera do obsługi za pomocą kontrolera, takiego jak smartfon, telefon iPhone itd. (Windows 8.1)”.
-
Umieść wskaźnik myszy w prawym górnym (lub w prawym dolnym) rogu ekranu, aby wyświetlić paski funkcji, a następnie wybierz opcję [Settings].
W przypadku ekranu dotykowego wyświetl paski funkcji, przesuwając palcem od prawej krawędzi ekranu do środka, a następnie wybierz opcję [Settings].
-
Wybierz opcję [Change PC settings].
-
Wybierz opcję [Network].
-
Wybierz opcję [Connections], a następnie wybierz ikonę [Connected] za pomocą
lub
.
-
Włącz opcję [Find devices and content].

