Hva du kan gjøre mens tilkoblet en spillkonsoll

Når du kobler headsettet til en spillkonsoll (datamaskin eller PS5™), kan du gjøre følgende.

Regulere volumet

Du kan regulere volumet til ønsket nivå med VOL (volum) /+-hjulet.

Det er en følbar prikk på +-siden.


INZONE H9:

Illustrasjon som indikerer plasseringen av den følbare prikken (A) på volumhjulet


INZONE H7:

Illustrasjon som indikerer plasseringen av den følbare prikken (A) på volumhjulet

A: Følbar prikk

  • Øk volumet: Drei VOL (volum) /+-hjulet til +-siden.


    INZONE H9:


    INZONE H7:


  • Reduser volumet: Drei VOL (volum) /+-hjulet til -siden.


    INZONE H9:


    INZONE H7:

Juster volumbalansen mellom spill og chat (spill-/chatbalanse)

Du kan justere volumbalansen mellom lyd fra spillet og talesamtalen med GAME/CHAT (spill-/chatbalanse)-knappen.

Når du trykker på GAME-knappen, vil lyd fra talesamtalen være stillere og lyd fra spillet vil være enklere å høre.

Når du trykker på CHAT-knappen, vil lyd fra spillet være stillere og lyd fra talesamtalen vil være enklere å høre.


INZONE H9:

Illustrasjon som indikerer GAME/CHAT (SPILL-/CHATBALANSE)-knappen (B)


INZONE H7:

Illustrasjon som indikerer GAME/CHAT (SPILL-/CHATBALANSE)-knappen (B)

B: GAME/CHAT (spill-/chatbalanse)-knapp

Merknad

  • Noen spill støtter kanskje ikke GAME/CHAT (spill-/chatbalanse)-knappen.
  • GAME/CHAT (spill-/chatbalanse)-knappen gjelder kun for justering av volumbalansen til spillkonsollen koblet til via USB-senderen/mottakeren. Volumbalansen med en Bluetooth-enhet kan ikke justeres.
  • Når spillappen og chatteappen brukes på datamaskinen, sett utmatingen til spillappen til [INZONE H9 / INZONE H7 - GAME] og utmatingen til chatteappen til [INZONE H9 / INZONE H7CHAT] i appinnstillingene.
    Hvis innstillingene er feil, kan ikke volumbalansen mellom spillyden og talechatten justeres riktig.
  • Vær forsiktig fordi når du trykker på CHAT-knappen mens lydutmatingsenheten til datamaskinen er innstilt til [INZONE H9 / INZONE H7 - CHAT], øker volumet til spill osv.

Slå av/på mikrofonen

Når bom-mikrofonen senkes slås mikrofonen på. Når bom-mikrofonen heves, slås mikrofonen av.

Bom-mikrofonen klikker når den slås på og av.

  • Slå på mikrofonen


    INZONE H9:


    INZONE H7:


  • Slå av mikrofonen


    INZONE H9:


    INZONE H7:

Merknad

  • Vær forsiktig så du ikke treffer øynene med bom-mikrofonen når du tar på, av eller bruker headsettet.