Foreta et videoanrop på datamaskinen

Når du foretar et videoanrop på datamaskinen, kan du snakke trådløst med headsettet.

  1. Koble headsettet til datamaskinen via en Bluetooth-forbindelse.
  2. Åpne videoanropsapplikasjonen på datamaskinen.
  3. Kontroller innstillingene* i videoanropsapplikasjonen.
    • Når du foretar et videoanrop på datamaskinen, velger du anropsforbindelser (HFP/HSP) og ikke musikkavspillingsforbindelser (A2DP). Et videoanrop er ikke tilgjengelig hvis du velger musikkavspillingsforbindelser.
    • I høyttalerinnstillingene velger du anropsforbindelser [Headset (WF-C700N Hands-Free)]**. ([Headphones (WF-C700N Stereo)]** er for musikkavspillingsforbindelser.)
    • I mikrofoninnstillingene velger du anropsforbindelser [Headset (WF-C700N Hands-Free)]**.
    • Avhengig av videoanropsapplikasjonen du bruker, kan det hende at anropsforbindelser [Headset (WF-C700N Hands-Free)]** eller musikkavspillingsforbindelser [Headphones (WF-C700N Stereo)]** ikke kan velges i høyttaler- eller mikrofoninnstillinger, og kun [WF-C700N] vises. I så fall, velg [WF-C700N].
    • Se webområdet for brukerstøtte for ofte stilte spørsmål og svar.

    * Avhengig av videoanropsapplikasjonen du bruker kan, det hende at denne funksjonen ikke er tilgjengelige.

    **Navn kan variere avhengig av datamaskinen eller videoanropsapplikasjonen du bruker.

Hint