Het audioapparaat bedienen (Bluetooth-verbinding)

Als uw Bluetooth-apparaat de AVRCP de bedieningsfunctie van het profiel ondersteunt, zijn de volgende bedieningsprocedures beschikbaar. De beschikbare functies kunnen verschillen afhankelijk van het Bluetooth-apparaat, dus raadpleeg de gebruiksaanwijzing van het apparaat.

U kunt het bedieningspaneel van de aanraaksensor gebruiken om de volgende acties uit te voeren.

  • Afspelen of pauzeren:
    Tik twee keer snel met een interval van ongeveer 0,4 seconden tussen de tikken.

  • Om naar het begin van het volgende nummer te gaan:
    Vooruit vegen en loslaten.

  • Om tijdens het afspelen naar het begin van het vorige nummer of het huidige nummer te gaan:
    Achteruit vegen en loslaten.

  • Om snel vooruit te spoelen:
    Veeg naar voren en houd ingedrukt. Het duurt even voordat het vooruitspoelen begint. Laat los op het gewenste afspeelpunt.

  • Om snel terug te spoelen:
    Veeg naar achteren en houd ingedrukt. Het duurt even voordat het snelle omkeren begint. Laat los op het gewenste afspeelpunt.

  • Het volume verhogen:
    Veeg herhaaldelijk omhoog totdat het volume het gewenste niveau bereikt.

  • Het volume verlagen:
    Veeg herhaaldelijk naar beneden totdat het volume het gewenste niveau bereikt.

  • Het volume continu wijzigen:
    Veeg omhoog of omlaag en houd vast. Laat los op het gewenste volumeniveau.

Wanneer het volume de maximum- of minimumwaarde bereikt, hoort u een waarschuwingstoon.

Opmerking

  • Als de communicatieconditie slecht is, kan het Bluetooth-apparaat defect raken in reactie op de bedieningsprocedure op de headset.
  • De beschikbare functies kunnen verschillen afhankelijk van het verbonden apparaat, de muzieksoftware of de app die u gebruikt. In sommige gevallen functioneert het apparaat anders of werkt het niet, zelfs als de hierboven beschreven bedieningsprocedures worden uitgevoerd.
TP1002086318
Merk op dat deze Helpgids is vertaald door een machine. Machinevertalingen zijn niet contextgevoelig en komen qua inhoud mogelijk niet perfect overeen met de Engelse versie. Om de originele Engelse versie te bekijken, selecteert u English op de [Taalkeuzepagina].