Spausdinti

Wi-Fi“ naudojimas televizoriui prie interneto / tinklo prijungti

Dėl integruoto belaidžio LAN įrenginio galima pasiekti internetą ir išnaudoti belaidžio tinklo pranašumus.

Illustration of the connection method
 1. Kompiuteris
 2. Belaidžio ryšio maršruto parinktuvas
 3. Modemas
 4. Internetas
 1. Nustatykite belaidžio ryšio maršruto parinktuvą.
  Jei reikia išsamios informacijos, žr. belaidžio ryšio maršruto parinktuvo instrukciją arba kreipkitės į tinklą įdiegusį asmenį (tinklo administratorių).
 2. Paspauskite mygtuką HOME, pasirinkite [Nustatymai] ir [Tinkas ir internetas].
 3. Pasirinkite tinklą, prie kurio norite prisijungti, ir nustatykite slaptažodį.
  Jei televizoriaus prie interneto / tinklo prijungti nepavyksta, skaitykite puslapį „Televizoriaus nepavyksta prijungti prie interneto / tinklo.“.

Integruoto belaidžio LAN išjungimas

 1. Norėdami išjungti [Wi-Fi], paspauskite mygtuką HOME, tada pasirinkite [Nustatymai], [Tinkas ir internetas] ir [Wi-Fi].

Patarimas

 • Kaip sklandžiai priimti srautu siunčiamą vaizdo įrašą:
  • Jei galite, pakeiskite belaidžio ryšio maršruto parinktuvo nustatymą į tokį didelės spartos tinklo standartą kaip 802.11n.
   Jei reikia išsamios informacijos, kaip pakeisti nustatymą, žr. belaidžio ryšio maršruto parinktuvo naudojimo instrukciją arba kreipkitės į tinklą įdiegusį asmenį (tinklo administratorių).
  • Jei anksčiau pateiktas patarimas nepadės, pakeiskite belaidžio ryšio maršruto parinktuvo nustatymo vertę į 5 GHz, kuri gali pagerinti vaizdo srautinio siuntimo kokybę.
  • Atsižvelgiant į regioną / šalį, 5 GHz dažnių juosta gali būti nepalaikoma. Jei 5 GHz dažnių juosta yra nepalaikoma, televizorių galima prijungti prie belaidžio ryšio maršruto parinktuvo tik naudojant 2,4 GHz dažnių juostą.

Pastaba

 • Būtini tinklo nustatymai gali skirtis atsižvelgiant į interneto paslaugų teikėją ar maršruto parinktuvą. Daugiau informacijos ieškokite instrukcijose, kurias pateikė interneto paslaugų teikėjas, arba instrukcijose, kurias gavote su maršruto parinktuvu. Taip pat galite kreiptis į tinklą įdiegusį asmenį (tinklo administratorių).
 • Jei slaptažodžio įvedimo ekrane pasirinksite parinktį [Rodyti slaptažodį], kiti asmenys galės matyti jūsų slaptažodį.