Гарнітура не працює належним чином.
- Панель керування з контактним датчиком не можна використовувати, коли гарнітуру не вдягнуто. Надягніть гарнітуру й скористайтеся панеллю керування з контактним датчиком.
- Коли ви надягаєте гарнітуру поверх волосся або на капелюх, шарф, якусь тканину тощо, функція виявлення носіння може не працювати належним чином, а панель керування з контактним датчиком може бути недоступна для використання. Надягайте гарнітуру так, щоб ваші вуха перебували всередині вушних вкладок.
- Коли функція автоматичного вимкнення живлення, що знаходиться на вкладці [System] в програмі «Sony | Headphones Connect», налаштована на [Do not turn off], функція виявлення носіння й надалі працюватиме і ситуація може поліпшитися.
- Перезавантажте гарнітуру. Унаслідок цієї операції не буде видалено інформацію про сполучення.
- Якщо гарнітура не працює належним чином навіть якщо її перезавантажити, ініціалізуйте гарнітуру.
- Коли гарнітуру підключено до пристрою за допомогою кабелю навушників із комплекту постачання та ввімкнено, ви можете скористатися режимом швидкої уваги, але не можете виконувати певні операції, як-от налаштування гучності чи відтворення/пауза.
- Гарнітура не працюватиме належним чином, якщо керувати нею нігтем або рукою в рукавичці. Зніміть рукавичку та керуйте гарнітурою подушечкою пальця.
- За допомогою програми «Sony | Headphones Connect» перевірте, чи ввімкнено налаштування панелі керування з контактним датчиком.
- Коли встановлено підключення до комп’ютера, залежно від використовуваної комп’ютерної програми вам може не вдатися керувати пристроєм за допомогою панелі керування з контактним датчиком, але це не є несправністю. Для керування використовуйте комп’ютерну програму.

