Drukuj

Instalowanie aplikacji ze sklepu Google Play Store

Możesz instalować aplikacje ze sklepu Google Play Store w telewizorze w taki sam sposób, jak w przypadku smartfonów i tabletów.

Uwaga

 • Możesz instalować tylko aplikacje przeznaczone dla telewizorów. Mogą one różnić się od aplikacji na smartfony/tablety.
 • Instalowanie aplikacji ze sklepu Google Play Store wymaga połączenia z Internetem i konta Google.

Wskazówka

 • Jeśli nie masz konta Google lub chcesz utworzyć konto wspólne, utwórz nowe konto, odwiedzając poniższą stronę internetową.
  https://accounts.google.com/signup https://accounts.google.com/signup
  Powyższa strona internetowa może się różnić w zależności od regionu/kraju. Może on także zostać zmieniony bez powiadomienia. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie głównej Google.
 • Zalecamy utworzenie konta Google na komputerze lub urządzeniu przenośnym.
 1. Naciśnij przycisk HOME, wybierz (ikona Aplikacje) z menu głównego, po czym wybierz Google Play Store z listy aplikacji.
  Jeśli dostarczony pilot jest wyposażony w przycisk APPS, możesz nacisnąć przycisk APPS, aby wyświetlić listę aplikacji.
 2. Wybierz aplikację do zainstalowania.

Po pobraniu aplikacja zostanie zainstalowana i dodana automatycznie. Jej ikona pojawi się na liście zainstalowanych aplikacji, umożliwiając jej uruchomienie.

Aplikacje płatne

W sklepie Google Play Store dostępne są aplikacje bezpłatne i płatne. Aby zakupić płatną aplikację, należy podać kod przedpłaconej karty upominkowej Google Play lub dane karty kredytowej. Karty upominkowe Google Play można zakupić u różnych sprzedawców.

Usuwanie aplikacji

 1. Naciśnij przycisk HOME, wybierz (ikona Aplikacje) z menu głównego, wybierz Google Play Store z listy aplikacji, po czym wybierz Moje aplikacje.
  Jeśli dostarczony pilot jest wyposażony w przycisk APPS, możesz nacisnąć przycisk APPS, aby wyświetlić listę aplikacji.
 2. Wybierz aplikację, którą chcesz usunąć, po czym odinstaluj aplikację.