Remote Shoot Setting

Konfiguracija postavki za spremljene slike tijekom izvršavanja udaljenog snimanja s pomoću pametnog telefona ili računala.

  1. MENU (Network) → [Cnct./PC Remote][Remote Shoot Setting] → željena stavka postavke.

Pojedinosti stavke izbornika

Lok. za sprem. Save Dest.:
Postavljanje spremanja fotografija za fotoaparat i pametni telefon ili računalo tijekom udaljenog snimanja. ([Destination Only]/[Dest.+Camera]/[Camera Only])
Save Image Size:
Odabir veličine datoteke za slike koje će se prenijeti na pametni telefon ili računalo kad je funkcija [Still Img. Save Dest.] postavljena na [Dest.+Camera]. Moguće je prenijeti datoteku JPEG/HEIF originalne veličine ili ekvivalentnu datoteku JPEG/HEIF od 2 M. ([Original]/[2M])
RAW+J Save Image:
Odabir vrste datoteke za slike koje će se prenijeti na pametni telefon ili računalo kad je funkcija [Still Img. Save Dest.] postavljena na [Dest.+Camera]. ([RAW & JPEG]/[JPEG Only]/[RAW Only])
RAW+H Save Image:
Odabir vrste datoteke za slike koje će se prenijeti na pametni telefon ili računalo kad je funkcija [Still Img. Save Dest.] postavljena na [Dest.+Camera]. ([RAW & HEIF]/[HEIF Only]/[RAW Only])

Note

  • Kada je u fotoaparat umetnuta memorijska kartica na koju je nemoguće snimati, fotografije ne možete snimati čak ni kada je funkcija [Still Img. Funkcija Save Dest.] je postavljena na [Camera Only] ili [Dest.+Camera].
  • Kad je funkcija [Camera Only] ili [Dest.+Camera] odabrana za [Still Img. Save Dest.] i nijedna memorijska kartica nije umetnuta u fotoaparat, zatvarač se ne otpušta čak ako je funkcija [Release w/o Card] postavljena na [Enable].
  • Dok se fotografija reproducira na fotoaparatu, ne možete izvršiti udaljeno snimanje s pomoću pametnog telefona ili računala.
  • Funkcija [RAW+J Save Image] o [RAW+H Save Image] mogu se postaviti samo kad je funkcija [File Format] postavljena na [RAW & JPEG] ili [RAW & HEIF].
TP1001217672