Samodejno snemanje glede na glasnost zvočnega vhoda – funkcija VOR
Svoj snemalnik IC lahko nastavite tako, da se samodejno vklopi, ko glasnost zvočnega vhoda doseže nastavljeno raven, in zaustavi, ko glasnost pade pod to raven.
-
Ko je snemanje v pripravljenosti, ko poteka ali je zaustavljeno, izberite [VOR] v meniju OPTION in nato pritisnite
(Predvajaj).
-
Pritisnite
(Premik navzgor) ali
(Premik navzdol), da izberete [ON], nato pa pritisnite
(Predvajaj).Nastavitev [VOR] je privzeto nastavljena na [OFF]. -
Pritisnite
REC/PAUSE.Na oknu prikazovalnika se prikaže
.
Ko se glasnost zvočnega vhoda zmanjša pod nastavljeno raven, se prikaže utripajoč znak
in se snemanje zaustavi. Ko glasnost znova doseže to raven, se snemanje začne znova.
Opomba
-
Na funkcijo VOR vpliva zvok iz okolja. Raven občutljivosti za vgrajene mikrofone izberite glede na zvočne pogoje v okolju. Za informacije o izbiranju ravni občutljivosti glejte Izbiranje ravni občutljivosti vgrajenih mikrofonov (Built-In Mic Sensitivity).
Če izbrana raven občutljivosti ne deluje na pričakovan način ali če želite posneti pomemben posnetek, sledite zgornjim korakom, da nastavite [VOR] na [OFF].
-
Med sinhroniziranim snemanjem in snemanjem FM-radia (samo ICD-UX570F), funkcija VOR ne deluje.
Namig
- Za preklic postopka nastavitve funkcije VOR v 2. koraku nastavite [VOR] na [OFF].
Vsebina Vodnika za pomoč se lahko spremeni brez predhodnega obvestila zaradi posodobitev specifikacij izdelka.

