Detail
A részletes beállítások megadása.
| Elem | Alpont beállítás | Gyári alapértelmezés | Magyarázat |
|---|---|---|---|
| Setting | On / Off | On | A részlet funkció be/ki kapcsolása. |
| Level | −7 – +7 | ±0 | A részletszint beállítása. |
| Manual Setting | On / Off / --- | Off | A kézi részletállítási funkció be/ki kapcsolása. |
| H/V Ratio | −2 – +2 | ±0 | A vízszintes (H) részletek és a függőleges (V) részletek egyensúlyának beállítása kézi részletállításhoz.Megjegyzés
|
| B/W Balance | Type1 / Type2 / Type3 / Type4 / Type5 | Type3 | Kis világosságú területek fekete (B) részletei és nagy világosságú területek fehér (W) részletei egyensúlyának beállítása kézi részletállításhoz. |
| Limit | 0 – 7 | 7 | A részlethatárolási szint beállítása kézi részletállításhoz. |
| Crispening | 0 – 7 | 0 | Az élesítési szint beállítása kézi részletállításhoz. |
| High Light Detail | 0 – 4 | 0 | Nagy világosságú területek részletszint beállítása kézi részletállításhoz. |
*1A szoftver 1.00 verziójában a menüpont [V/H Balance]. A szoftver 1.10 vagy újabb verziójában a menüpont [H/V Ratio]. A beállítási tartomány nem változik –2, 0 és +2 között, azonban a képminőségre gyakorolt hatás eltérő.
1.00 szoftver-verzió: nagyobb beállított érték nagyobb vízszintes (H) részletgazdagságot ad
1.10 vagy újabb szoftver-verzió: nagyobb beállított érték nagyobb függőleges (V) részletgazdagságot ad
1.00-ról 1.10 vagy újabb szoftver-verzióra frissítést követően az [All File], [Scene File] és más beállítások öröklődnek, de fordított polaritással (a képminőség megmarad).
Ha regisztrálta a [V/H Balance] menüpontot a [User] menüben, akkor szoftverfrissítést követően a [User] menüben automatikusan [H/V Ratio] menüpont jelenik meg helyette.

