Підключення до сполученого комп’ютера (Windows 7)

Перед цією операцією переконайтеся в наведеному нижче.

 • Залежно від комп’ютера, що використовується, може знадобитись увімкнути вбудований адаптер Bluetooth. Якщо ви не знаєте, як увімкнути адаптер Bluetooth, або не впевнені, чи ваш комп’ютер оснащено вбудованим адаптером Bluetooth, зверніться до інструкцій з експлуатації комп’ютера.
 1. Виведіть комп’ютер із режиму сну.
 2. Увімкніть гарнітуру.

  Натисніть і утримуйте кнопку протягом приблизно 2 секунд.

  Переконайтеся, що індикатор (синій) далі блимає після зняття пальця з кнопки. Буде відтворено голосову підказку «Power on» (Увімкнення).

  Після ввімкнення гарнітури, якщо вона автоматично підключається до останнього підключеного пристрою, буде відтворено голосову підказку «Bluetooth connected» (Пристрій Bluetooth підключено).

  Перевірте стан підключення на комп’ютері. Якщо підключення не встановлено, перейдіть до кроку 3.

 3. Виберіть гарнітуру за допомогою комп’ютера.
  1. Натисніть кнопку [Start], а потім виберіть [Devices and Printers].
  2. Двічі клацніть [WI-C200] або [WI-C310] у розділі [Devices].

   Буде відтворено голосову підказку «Bluetooth connected» (Пристрій Bluetooth підключено).

  3. Клацніть [Listen to Music].

Підказка

 • Наведена вище процедура є прикладом. За докладнішою інформацією звертайтеся до інструкцій з експлуатації комп’ютера.

Примітка

 • Якщо якість звуку під час відтворення музики низька, переконайтеся, що в налаштуваннях комп’ютера ввімкнено функцію A2DP, яка підтримує підключення для відтворення музики. За докладнішою інформацією звертайтеся до інструкцій з експлуатації комп’ютера.
 • Якщо розташувати востаннє підключений пристрій Bluetooth біля гарнітури, то гарнітура може автоматично підключитися до пристрою після її ввімкнення. У такому разі скасуйте функцію Bluetooth на пристрої або вимкніть живлення.
 • Якщо комп’ютер не вдається підключити до гарнітури, видаліть інформацію про сполучення гарнітури на комп’ютері та знову виконайте процедуру сполучення. З питань використання комп’ютера звертайтеся до інструкцій із його експлуатації.