Використання функції голосових інструкцій (Google app)

Під час використання функції Google app, яку забезпечує смартфон з ОС Android, ви можете керувати смартфоном з ОС Android, промовляючи команди в мікрофон гарнітури.

 1. Виберіть для голосових інструкцій і голосового вводу Google app.

  На смартфоні з ОС Android виберіть [Settings] - [Apps & notifications] - [Advanced] - [Default apps] - [Assist & voice input] і встановіть для параметра [Assist app] значення Google app.

  Наведена вище процедура є прикладом. За докладною інформацією звертайтеся до інструкції з експлуатації смартфону з ОС Android.

  Примітка. Може знадобитись остання версія програми Google app.

  За докладною інформацією про Google app звертайтеся до інструкції з експлуатації або веб-сайту підтримки для смартфону з ОС Android, а також веб-сайту магазину Google Play.

  Залежно від технічних характеристик смартфону з ОС Android, функція Google app може не вмикатися з гарнітури.

 2. Підключіть гарнітуру до смартфону з ОС Android через з’єднання Bluetooth.
 3. Коли смартфон з ОС Android перебуває в режимі очікування або відтворює музику, двічі натисніть кнопку (відтворення/дзвінок) протягом 0,5 секунди, щоб увімкнути функцію Google app.

  Функцію Google app буде ввімкнено.

 4. Зробіть запит для Google app через мікрофон гарнітури.

  За докладною інформацією про програми, які працюють із Google app, звертайтеся до інструкцій з експлуатації смартфону з ОС Android.

  Після ввімкнення Google app голосова команда скасовується, якщо протягом певного часу не надходять запити.

Примітка

 • Функцію Google app не можна активувати, промовивши «Ok Google», навіть якщо на смартфоні з ОС Android увімкнено налаштування «Ok Google».
 • Ваш голос буде чутно з гарнітури завдяки її мікрофону (функція Sidetone). У цьому разі через гарнітуру може бути чутно навколишній звук або звук роботи гарнітури – це не є несправністю.
 • Google app, можливо, не вдасться ввімкнути. Це залежить від технічних характеристик смартфону або версії програми.
 • Google app не працює, якщо гарнітуру підключено до пристрою, не сумісного з функцією голосових інструкцій.