Перевірка залишку заряду акумулятора

Можна перевірити залишок заряду акумулятора.

Після ввімкнення гарнітури буде відтворено голосову підказку з відомостями про залишок заряду акумулятора.

«Battery about XX %» (Заряд акумулятора прибл. XX %) (Значення «XX» указує на приблизний залишок заряду.)

«Battery fully charged» (Акумулятор повністю заряджено)

Іноді відомості про залишок заряду акумулятора, що лунають у голосовій підказці, можуть відрізнятися від дійсного залишку. Використовуйте їх лише як орієнтовний показник.

Крім того, якщо гарнітура вмикається з низьким залишком заряду акумулятора (не більше 20%), протягом приблизно 15 секунд блимає індикатор (червоний).

Якщо залишок заряду низький

Активний індикатор стає червоним. Якщо пролунає голосова підказка «Low battery, please recharge headset» (Низький заряд акумулятора, перезарядіть гарнітуру), якнайшвидше зарядіть гарнітуру.

Коли акумулятор повністю розряджається, гарнітура видає попереджувальний звуковий сигнал, відтворюється голосова підказка «Please recharge headset. Power off» (Перезарядіть гарнітуру. Живлення вимкнено.), а сама гарнітура автоматично вимикається.

Якщо ви використовуєте iPhone або iPod touch

Якщо гарнітуру підключено до iPhone або iPod touch через з’єднання Bluetooth HFP, на цих пристроях з’явиться іконка, яка показуватиме на екрані залишок заряду акумулятора гарнітури.

A: залишок заряду акумулятора гарнітури

B: від 100 % до 70 %

C: від 70 % до 50 %

D: від 50 % до 20 %

E: від 20 % або нижче (потрібно зарядити)


Залишок заряду акумулятора гарнітури також відображається на віджеті iPhone або iPod touch з iOS 9 або пізніших версій. За докладнішою інформацією звертайтеся до інструкцій з експлуатації iPhone або iPod touch.

Іноді відомості про залишок заряду, які відображаються на екрані, можуть відрізнятися від дійсного залишку. Використовуйте їх лише як орієнтовний показник.

Якщо використовується смартфон з ОС Android 8.1 або пізніших версій

Коли гарнітуру підключено через з’єднання Bluetooth HFP до смартфону з ОС Android, виберіть [Settings] – [Device connection] – [Bluetooth], щоб відобразити залишок заряду акумулятора гарнітури. Цей залишок відображається як «100%», «70%», «50%» або «20%». За докладнішою інформацією звертайтеся до інструкцій з експлуатації смартфону.

Іноді відомості про залишок заряду, які відображаються на екрані, можуть відрізнятися від дійсного залишку. Використовуйте їх лише як орієнтовний показник.

Примітка

  • Якщо ви підключите гарнітуру до iPhone, iPod touch або смартфону з ОС Android зі встановленим прапорцем «Media audio» (A2DP) (лише в разі підключення кількох пристроїв), залишок заряду акумулятора не буде показано правильно.
  • Залишок заряду акумулятора може не відображатися належним чином, якщо гарнітура довго не використовувалася. У такому разі кілька разів зарядіть і розрядіть акумулятор, щоб забезпечити відображення правильного залишку заряду.