Підключення до сполученого комп’ютера (Windows 8/Windows 8.1)

Перед цією операцією переконайтеся в наведеному нижче.

 • Залежно від комп’ютера, що використовується, може знадобитись увімкнути вбудований адаптер Bluetooth. Якщо ви не знаєте, як увімкнути адаптер Bluetooth, або не впевнені, чи ваш комп’ютер оснащено вбудованим адаптером Bluetooth, зверніться до інструкції з експлуатації комп’ютера.
 1. Виведіть комп’ютер із режиму сну.
 2. Увімкніть гарнітуру.

  Натисніть і утримуйте кнопку протягом приблизно 2 секунд.

  Переконайтеся, що індикатор продовжує блимати синім після відпускання пальця з кнопки. Буде відтворено голосову підказку «Power on» (Увімкнення).

  Після ввімкнення гарнітури, якщо вона автоматично підключається до останнього підключеного пристрою, буде відтворено голосову підказку «Bluetooth connected» (Пристрій Bluetooth підключено).

  Перевірте на комп’ютері, чи встановлено підключення. Якщо підключення не встановлено, перейдіть до кроку 3.

  Якщо комп’ютер підключено до останнього під’єднаного пристрою Bluetooth, від’єднайте його та перейдіть до наступного кроку.

 3. Виберіть гарнітуру за допомогою комп’ютера.
  1. Виберіть пункт [Desktop] на початковому екрані.
  2. Клацніть правою кнопкою миші кнопку [Start], а потім виберіть [Control Panel] у спливаючому меню.
  3. Виберіть пункт [Hardware and Sound], а потім – [Sound].

  4. Клацніть правою кнопкою миші [WH-1000XM3].

   Якщо [WH-1000XM3] не відобразиться на екрані [Sound], клацніть правою кнопкою миші на екрані [Sound], а потім виберіть пункт [Show Disconnected Devices].

  5. Виберіть [Connect] у меню, що відобразиться.

   Підключення буде встановлено. Буде відтворено голосову підказку «Bluetooth connected» (Пристрій Bluetooth підключено).

Підказка

 • Наведена вище процедура є прикладом. За докладнішою інформацією звертайтеся до інструкції з експлуатації вашого комп’ютера.

Примітка

 • Під час підключення на пристрої, з якого встановлюється з’єднання, відображається [WH-1000XM3] або [LE_WH-1000XM3] чи обидва написи зразу. Якщо відображаються обидва написи або лише [WH-1000XM3], торкніться [WH-1000XM3], або ж торкніться [LE_WH-1000XM3], якщо відображається лише [LE_WH-1000XM3].
 • Якщо якість звуку під час відтворення музики низька, переконайтеся, що в налаштуваннях комп’ютера ввімкнено функцію A2DP, яка підтримує підключення для відтворення музики. За докладнішою інформацією звертайтеся до інструкції з експлуатації вашого комп’ютера.
 • Якщо розташувати востаннє підключений пристрій Bluetooth біля гарнітури, то гарнітура може автоматично підключитися до пристрою після її ввімкнення. У такому разі скасуйте функцію Bluetooth на пристрої або вимкніть живлення.
 • Якщо комп’ютер не вдається підключити до гарнітури, видаліть інформацію про сполучення гарнітури на комп’ютері та знову виконайте процедуру сполучення. З питань використання вашого комп’ютера звертайтеся до інструкції з експлуатації вашого комп’ютера.