Підключення до сполученого смартфону з ОС Android

 1. Розблокуйте екран смартфону Android, якщо його заблоковано.
 2. Увімкніть гарнітуру.

  Натисніть і утримуйте кнопку протягом приблизно 2 секунд.

  Переконайтеся, що індикатор продовжує блимати синім після відпускання пальця з кнопки. Буде відтворено голосову підказку «Power on» (Увімкнення).

  Після ввімкнення гарнітури, якщо вона автоматично підключається до останнього підключеного пристрою, буде відтворено голосову підказку «Bluetooth connected» (Пристрій Bluetooth підключено).

  Перевірте стан підключення на смартфоні з ОС Android. Якщо підключення не встановлено, перейдіть до кроку 3.

 3. Відобразіть пристрої, сполучені зі смартфоном з ОС Android.
  1. Виберіть [Settings] – [Wireless & networks] – [Bluetooth].

  2. Торкніться [] поруч із [Bluetooth], щоб увімкнути функцію Bluetooth.

 4. Торкніться [WH-1000XM3].

  Буде відтворено голосову підказку «Bluetooth connected» (Пристрій Bluetooth підключено).

Підказка

 • Наведена вище процедура є прикладом. За докладнішою інформацією звертайтеся до інструкції з експлуатації вашого смартфону з ОС Android.

Примітка

 • Під час підключення на пристрої, з якого встановлюється з’єднання, відображається [WH-1000XM3] або [LE_WH-1000XM3] чи обидва написи зразу. Якщо відображаються обидва написи або лише [WH-1000XM3], торкніться [WH-1000XM3], або ж торкніться [LE_WH-1000XM3], якщо відображається лише [LE_WH-1000XM3].
 • Якщо розташувати востаннє підключений пристрій Bluetooth біля гарнітури, то гарнітура може автоматично підключитися до пристрою після її ввімкнення. У такому разі скасуйте функцію Bluetooth на пристрої або вимкніть живлення.
 • Якщо смартфон не вдається підключити до гарнітури, видаліть інформацію про сполучення гарнітури на смартфоні та знову виконайте процедуру сполучення. З питань використання вашого смартфону звертайтеся до інструкції з експлуатації вашого смартфону.