Підключення до сполученого комп’ютера (Mac)

Сумісна ОС

macOS High Sierra (версія 10.13)

Перед цією операцією переконайтеся в наведеному нижче.

 • Залежно від комп’ютера, що використовується, може знадобитись увімкнути вбудований адаптер Bluetooth. Якщо ви не знаєте, як увімкнути адаптер Bluetooth, або не впевнені, чи ваш комп’ютер оснащено вбудованим адаптером Bluetooth, зверніться до інструкції з експлуатації комп’ютера.
 • Увімкніть динамік комп’ютера.
  Якщо динамік комп’ютера вимкнено , з гарнітури не відтворюватиметься звук.
  Динамік комп’ютера ввімкнено

 1. Виведіть комп’ютер із режиму сну.
 2. Увімкніть гарнітуру.

  Натисніть і утримуйте кнопку протягом приблизно 2 секунд.

  Переконайтеся, що індикатор продовжує блимати синім після відпускання пальця з кнопки. Буде відтворено голосову підказку «Power on» (Увімкнення).

  Після ввімкнення гарнітури, якщо вона автоматично підключається до останнього підключеного пристрою, буде відтворено голосову підказку «Bluetooth connected» (Пристрій Bluetooth підключено).

  Перевірте на комп’ютері, чи встановлено підключення. Якщо підключення не встановлено, перейдіть до кроку 3.

  Якщо комп’ютер підключено до останнього під’єднаного пристрою Bluetooth, від’єднайте його та перейдіть до наступного кроку.

 3. Виберіть гарнітуру за допомогою комп’ютера.
  1. Виберіть [(System Preferences)] – [Bluetooth] на панелі завдань у нижній правій частині екрана.

  2. Клацніть [WH-1000XM3], одночасно натискаючи на комп’ютері кнопку Control, розташовану на екрані Bluetooth, а потім виберіть [Connect] у спливаючому меню.

 4. Клацніть іконку динаміка у верхній правій частині екрана, а потім виберіть [WH-1000XM3].

  Тепер ви можете відтворювати музику на комп’ютері.

Підказка

 • Наведена вище процедура є прикладом. За докладнішою інформацією звертайтеся до інструкції з експлуатації вашого комп’ютера.

Примітка

 • Під час підключення на пристрої, з якого встановлюється з’єднання, відображається [WH-1000XM3] або [LE_WH-1000XM3] чи обидва написи зразу. Якщо відображаються обидва написи або лише [WH-1000XM3], торкніться [WH-1000XM3], або ж торкніться [LE_WH-1000XM3], якщо відображається лише [LE_WH-1000XM3].
 • Якщо якість звуку під час відтворення музики низька, переконайтеся, що в налаштуваннях комп’ютера ввімкнено функцію A2DP, яка підтримує підключення для відтворення музики. За докладнішою інформацією звертайтеся до інструкції з експлуатації вашого комп’ютера.
 • Якщо розташувати востаннє підключений пристрій Bluetooth біля гарнітури, то гарнітура може автоматично підключитися до пристрою після її ввімкнення. У такому разі скасуйте функцію Bluetooth на пристрої або вимкніть живлення.
 • Якщо комп’ютер не вдається підключити до гарнітури, видаліть інформацію про сполучення гарнітури на комп’ютері та знову виконайте процедуру сполучення. З питань використання вашого комп’ютера звертайтеся до інструкції з експлуатації вашого комп’ютера.