Підключення до сполученого комп’ютера (Windows 7)

Перед цією операцією переконайтеся в наведеному нижче.

 • Залежно від комп’ютера слід увімкнути вбудований адаптер BLUETOOTH. Щоб дізнатися, чи комп’ютер обладнано вбудованим адаптером BLUETOOTH, і отримати відомості про його ввімкнення, зверніться до інструкції з експлуатації комп’ютера.
 1. Виведіть комп’ютер із режиму сну.
 2. Увімкніть гарнітуру.

  Натисніть і утримуйте кнопку протягом приблизно 2 секунд.

  Переконайтеся в тому, що індикатор (синій) блимає після того, як ви відпустили кнопку. Буде відтворено голосову підказку «Power on» (Вимкнення).

  Після увімкнення гарнітури, якщо вона автоматично підключається до останнього підключеного пристрою, буде відтворено голосову підказку «BLUETOOTH connected» (Пристрій BLUETOOTH підключено).

  Перевірте на комп’ютері, чи встановлено підключення. Якщо підключення не встановлено, перейдіть до кроку 3.

  Якщо комп’ютер підключено до останнього під’єднаного пристрою BLUETOOTH, від’єднайте його та перейдіть до наступного кроку.

 3. Виберіть гарнітуру за допомогою комп’ютера.
  1. Натисніть кнопку [Start], потім виберіть [Devices and Printers].
  2. Двічі клацніть [MDR-XB70BT] пристрою.

  3. Натисніть [Listen to Music].

Підказка

 • Наведена вище процедура є прикладом. За докладною інформацією звертайтеся до інструкції з експлуатації вашого комп’ютера.
 • Якщо минулого разу до гарнітури було підключено комп’ютер, то після ввімкнення гарнітури буде створено підключення HFP/HSP. Коли гарнітура ввімкнена, можна створити підключення A2DP (для відтворення музики), натиснувши кнопку .

Примітка

 • Якщо гарнітура намагається створити підключення до пристрою BLUETOOTH, який підключено раніше, підключення до потрібного пристрою може виявитися неможливим. Якщо з’єднання не встановлюється, припиніть підключення через BLUETOOTH до підключеного раніше пристрою.