Audioaccessoires die compatibel zijn met de multi-interfaceschoen

Wanneer u bewegende beelden opneemt met een audioaccessoire (los verkrijgbaar) dat aangesloten is op de multi-interfaceschoen van de camera, wordt analoog of digitaal geluid opgenomen via de multi-interfaceschoen.
Als u een audioaccessoire gebruikt dat de digitale audio-interface ondersteunt, worden de geluidssignalen overgebracht in een digitaal formaat. Dit maakt een breder bereik aan opneembare geluidskwaliteiten mogelijk, zoals de volgende.

  • Geluidsopname van hoge kwaliteit met minder verslechtering
  • 4-kanaals of 24-bits geluidsopname
  • Audio-opname met een bemonsteringsfrequentie van 96 kHz of in het 32-bits float-formaat

De opneembare geluidskwaliteit verschilt afhankelijk van het audioaccessoire. Voor meer informatie raadpleegt u de gebruiksaanwijzing van het audioaccessoire.

Hint

  • U kunt de geluidsinstellingen veranderen voor audioaccessoires die de digitale audio-interface ondersteunen met behulp van [Schoen-geluidsi.].

Opmerking

  • Bewegende beelden die zijn opgenomen met audio die is bemonsterd met een frequentie van 96 kHz, audio in het 32-bits float-formaat of audio van 24-bits worden mogelijk niet normaal afgespeeld door apparaten of software die incompatibel zijn met deze audioformaten, met als gevolg een onverwacht hoog geluidsvolume of geen geluid.
TP1001972453