Užívejte si bezproblémové přehrávání s reproduktory (Auto Switch)

Můžete si vychutnat bezdrátové přehrávání, zatímco zdroj zvukového výstupu se automaticky přepíná mezi sluchátky kompatibilními s funkcí Auto Switch a reproduktorem bez použití sluchátek nebo reproduktoru.

Tato funkce je k dispozici po aktualizaci softwaru z „Sony | Headphones Connect“ na „Sony | Sound Connect“.

Podrobnosti o zařízeních kompatibilních s funkcí Auto Switch naleznete na následující adrese.

https://www.sony.net/asw_comp_hp


Před použitím funkce Auto Switch zajistěte následující:

  • Nainstalujte aplikaci „Sony | Sound Connect“ do svého smartphonu.
  • Aktualizujte software reproduktoru a sluchátek na nejnovější verzi.
  1. Spárujte reproduktor kompatibilní s funkcí Auto Switch se smartphonem, který má nainstalovanou aplikaci „Sony | Sound Connect“.

    Pokud je reproduktor již spárován, připojte jej ke smartphonu.

  2. Zkontrolujte, zda je funkce pohotovostního režimu Bluetooth reproduktoru povolena v aplikaci „Sony | Sound Connect“.
  3. Vypněte reproduktor.
  4. Připojte sluchátka ke smartphonu a podle pokynů funkce Auto Switch na obrazovce povolte propojení s reproduktorem.
  5. Začněte přehrávat hudbu ve smartphonu.

    Spusťte přehrávání hudby ve smartphonu, ve kterém je nainstalována aplikace „Sony | Sound Connect“ a jsou specifikována nastavení funkce Auto Switch.

    Když vložíte sluchátka do nabíjecího pouzdra a vypnete je během přehrávání hudby ze sluchátek, zdroj zvukového výstupu pro přehrávání hudby se automaticky přepne na reproduktor.

    Není-li zdroj zvukového výstupu přepnut podle očekávání, zkuste přiblížit reproduktor a sluchátka k sobě.

    Když nasadíte sluchátka, zatímco probíhá přehrávání hudby z reproduktoru, zdroj zvukového výstupu pro přehrávání hudby se automaticky přepne na sluchátka.

Nastavení hlasitosti

Během přehrávání upravte hlasitost na sluchátkách nebo reproduktoru. I když změníte hlasitost, nastavení hlasitosti na sluchátkách nebo reproduktoru, který nepřehrává hudbu, nebude ovlivněno.

Vypnutí režimu Auto Switch

Zrušte odkaz na funkci Auto Switch v aplikaci „Sony | Sound Connect“. Inicializace sluchátek nebo připojeného reproduktoru odkaz také zruší.

Tip

  • Pokud nechcete automaticky přepínat zdroj zvukového výstupu, zatímco je povoleno propojení reproduktorů, pozastavte předem přehrávání hudby na smartphonu.

Poznámka

  • Funkce Auto Switch neumožňuje použití funkce handsfree připojeného smartphonu.