Feste XLR-holderenheten (kun ILME-FX5)
Når XLR-holderenheten er festet til enheten, kan du bruke funksjonene til XLR-adapteren.
Merknad
- XLR-H1 XLR-holderenheten (selges separat) kan ikke festes til enheten.
-
Fjern dekselet til tilbehørsskoen (A) og fest skoen for flere grensesnitt (B) på XLR-holderenheten til skoen for flere grensesnitt.
-
Stram de to skruene godt med en mynt eller en annen gjenstand.
Merknad
- Slå av kameraet før du fester eller fjerner håndtaket.
- Når du fester XLR-holderenheten, må du stramme de to holderfesteskruene godt. Bruk av håndtaket uten å stramme håndtaksfesteskruene kan skade kontaktene på skoen for flere grensesnitt eller føre til at kameraet faller av.
Feste tilbehørskoen
-
Fjern de fire skruene fra XLR-holderenheten.
-
Løft forkanten av tilbehørskoplaten (A), og trekk platen i motsatt retning av pilen som er gravert på platen.
-
Plasser tilbehørskoen (B) på tilbehørskomonteringen, juster utspringene på skoen med de tilsvarende punktene på festet, og stram de fire skruene.
- Bruk skruene som følger med tilbehørsko-settet.
-
Sett inn tilbehørskoplaten (A) i pilens retning, slik at den U-formede delen passer på enden av tilbehørskoen.
Merknad
- Å tvinge den på plass i feil retning kan forårsake skade.
Hint
- For å fjerne tilbehørskoen, fjern tilbehørskoplaten som beskrevet i trinn 2, skru ut de fire skruene, og ta av tilbehørskoen.
TP1002327196