Підключення до сполученого комп’ютера (Windows 10)

Перед цією операцією переконайтеся в наведеному нижче.

 • Залежно від комп’ютера може знадобитись увімкнути вбудований адаптер Bluetooth. Щоб дізнатися, чи комп’ютер обладнано вбудованим адаптером Bluetooth, і отримати відомості про його ввімкнення, зверніться до інструкції з експлуатації комп’ютера.
 1. Виведіть комп’ютер із режиму сну.
 2. Увімкніть гарнітуру.

  Натисніть і утримуйте кнопку протягом приблизно 2 секунд.

  Переконайтеся в тому, що індикатор (синій) блимає після того, як ви відпустили кнопку. Буде відтворено голосову підказку «Power on» (Увімкнення).

  Після ввімкнення гарнітури, якщо вона автоматично підключається до останнього підключеного пристрою, буде відтворено голосову підказку «BLUETOOTH connected» (Пристрій BLUETOOTH підключено).

  Перевірте на комп’ютері, чи встановлено підключення. Якщо його не встановлено, перейдіть до кроку 3.

  Якщо комп’ютер підключено до останнього під’єднаного пристрою Bluetooth, від’єднайте його та перейдіть до наступного кроку.

 3. Виберіть гарнітуру за допомогою комп’ютера.
  1. Клацніть правою кнопкою миші іконку гучності на панелі іконок Windows, а потім виберіть [Playback devices].

  2. Клацніть правою кнопкою миші [WH-CH400].

   Якщо [WH-CH400] не відобразиться, клацніть правою кнопкою миші на екрані [Sound], а потім виберіть [Show Disabled Devices].

  3. Клацніть [Connect].

   Підключення буде встановлено.

Підказка

 • Наведена вище процедура є прикладом. За докладною інформацією звертайтеся до інструкції з експлуатації вашого комп’ютера.

Примітка

 • Якщо якість звуку для відтворення музики є низькою, переконайтеся, що на вашому комп’ютері доступна функція, яка підтримує з’єднання для відтворення музики (A2DP). За докладною інформацією звертайтеся до інструкції з експлуатації вашого комп’ютера.
 • Якщо розташувати востаннє підключений пристрій Bluetooth біля гарнітури, то гарнітура може автоматично підключитися до пристрою після її ввімкнення. У такому разі скасуйте функцію Bluetooth на пристрої Bluetooth або вимкніть живлення.
 • Якщо комп’ютер не вдається підключити до гарнітури, вимкніть сполучення на комп’ютері та знову виконайте процедуру сполучення. За докладною інформацією звертайтеся до інструкції з експлуатації вашого комп’ютера.
 • Якщо інформацію про сполучення для гарнітури видалено на комп’ютері, гарнітура може перейти в режим сполучення під час її ввімкнення.