Підключення до сполученого смартфону з ОС Android

 1. Розблокуйте екран смартфону з ОС Android, якщо його заблоковано.
 2. Увімкніть гарнітуру.

  Натисніть і утримуйте кнопку протягом приблизно 2 секунд.

  Переконайтеся в тому, що індикатор (синій) блимає після того, як ви відпустили кнопку. Буде відтворено голосову підказку «Power on» (Увімкнення).

  Після ввімкнення гарнітури, якщо вона автоматично підключається до останнього підключеного пристрою, буде відтворено голосову підказку «BLUETOOTH connected» (Пристрій BLUETOOTH підключено).

  Перевірте стан підключення на смартфоні з ОС Android. Якщо підключення не встановлено, перейдіть до кроку 3.

 3. Відобразіть пристрої, сполучені зі смартфоном.
  1. Виберіть [Setting] — [Bluetooth].

  2. Торкніться [] поруч із [Bluetooth], щоб увімкнути функцію Bluetooth.

 4. Торкніться [WH-CH400].

  Буде відтворено голосову підказку «BLUETOOTH connected» (Пристрій BLUETOOTH підключено).

Підказка

 • Наведена вище процедура є прикладом. За докладною інформацією звертайтеся до інструкції з експлуатації вашого смартфону з ОС Android.

Примітка

 • Якщо розташувати востаннє підключений пристрій Bluetooth біля гарнітури, то гарнітура може автоматично підключитися до пристрою після її ввімкнення. У такому разі скасуйте функцію Bluetooth на пристрої Bluetooth або вимкніть живлення.
 • Якщо смартфон не вдається підключити до гарнітури, вимкніть сполучення на смартфон і знову виконайте процедуру сполучення. За докладною інформацією звертайтеся до інструкції з експлуатації вашого смартфону.
 • Якщо інформацію про сполучення для гарнітури видалено на смартфоні, гарнітура може перейти в режим сполучення під час її ввімкнення.